Film

Next Friday

2000 1 godz. 38 min.
6,8 10 004
oceny społeczności
6,8 10 1 10004
1 728
chce zobaczyć
Craig Jones (Ice Cube) postanawia wyrwać się ze swojej dzielnicy, odpocząć od prześladującego go Debo (Tommy Lister) i... więcej

Ten film nie ma jeszcze zarysu fabuły.
Następny piątek
Zwiastun nr 1
Następny piątek - Zwiastun Nr 1 Następny piątek - Zwiastun Nr 1

Craig Jones (Ice Cube) postanawia wyrwać się ze swojej dzielnicy, odpocząć od prześladującego go Debo (Tommy Lister) i zamieszkać w spokojnych przedmieściach Los Angeles u kuzyna Day-Daya (Mike Epps). Okazuje się, że luksusowy dom wygrany przez wuja na loterii wcale nie jest oazą spokoju o jakiej marzył. Wpada w wir kontaktów z miejscowymCraig Jones (Ice Cube) postanawia wyrwać się ze swojej dzielnicy, odpocząć od prześladującego go Debo (Tommy Lister) i zamieszkać w spokojnych przedmieściach Los Angeles u kuzyna Day-Daya (Mike Epps). Okazuje się, że luksusowy dom wygrany przez wuja na loterii wcale nie jest oazą spokoju o jakiej marzył. Wpada w wir kontaktów z miejscowym meksykańskim gangiem, dziewczyną wuja Elroya, zbyt mocną gandzią oraz piękną dziewczyną z sąsiedztwa. Wygląda, że w hip-hopowym rytmie wpadł z deszczu pod rynnę.

boxoffice
$57 328 603 w USA
$2 498 725 poza USA
budżet
$11 000 000
studio
New Line Cinema (przedstawia) / Cube Vision
inne tytuły
Friday 2 (tytuł roboczy) USA
Więcej...
Chris Tucker nie powtórzył roli Smokeya z pierwszej części filmu, ponieważ nawrócił się na chrześcijaństwo po nakręceniu filmu "KasaMowa" i wybrał kręcenie serii "Godziny Szczytu".
Samochód Dey-Dey'a jest po lewej stronie ulicy, kiedy Craig przyjeżdża do rodziny. W kolejnych scenach, auto jest już po prawej stronie, gdy dziewczyna rysuje mu samochód.
Gdy w jednej scenie wujek wyciąga z wanny kondoma, to w ujęciu od góry w wannie tak naprawdę nie ma nic.
Od najlepszych
 • Od najnowszych
 • Od najlepszych
 • rewelacyjna komedia, czarni bracia wymiatają :)

  paulik37 ocenił(a) film na

  po "Piątku" myślałem, że zgodnie z trendami następna część będzie o wiele słabsza od jedynki. A tu miłe zaskoczenie. Moim zdaniem następny piątek trzyma poziom porównywalny do jedynki. Genialny Day Day, Joker no i oczywiście wujek Elroy. W tym wszystkim nawet nie ... więcej

  1
  • Najlepsza część frideyów

   kokosek19 ocenił(a) film na 10 

   Mike Epps jest wręcz genialny w tym filmie zdecydowanie polecam

   1
   • 10/10

    TheRaperGoood ocenił(a) film na 10 

    superowa komedia polecam

    1
    • nastepny piatek

     baniolek_2 ocenił(a) film na 10 

     to jest poprostu odjechana komedia typowy fi;lm z czarnymi bracmi polecam

     1
     • bida

      loqsh1 ocenił(a) film na

      strasznie ubogi film. jedyne, co zapewniło mi jakąkolwiek rozrywkę to portorykańczycy, a tak to nie było w nim nic ciekawego. ani śmiesznego.

      1
      Twórz z nami drugą największą bazę filmową na świecie! To proste! Wystarczy, że skorzystasz z plusika przy sekcji, do której chcesz dodać treść lub klikniesz w przycisk „Lista elementów do edycji”.