PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=571888}

Nasz brat idiota

Our Idiot Brother
6,3 10 889
ocen
6,3 10 1 10889
7,0 2
oceny krytyków
Nasz brat idiota
powrót do forum filmu Nasz brat idiota

piroman

ocenił(a) film na 3

jeżeli według was ten film jest dobry to ja nie mam pytań, oceny na tej stronie są złe, połowa osób oceniających filmy wogóle się na tym nie zna. To nie byla komedia tylko obyczajowy bądź dramat TANDETA!!!!

ocenił(a) film na 7
curtis123_filmweb

a przepraszam to widz ma być bo jakiejś szkole oceniania filmów? każdy ma swój gust i prawo oceniać film jak mu się żywnie podoba.

ocenił(a) film na 7
curtis123_filmweb

mam oczy = mogę ocenić. dziękuję.

manowce

hmm mam wrazenie ze ten portal zamienia sie na osadz gust innych-a nie filmy.

ocenił(a) film na 7
curtis123_filmweb

LOL... A ja z kolei uważam, że jesteś ofiarą myślenia według cudzych schematów... Ja lubię m.in. dobre thrillery/dramaty psychologiczne, ale też horrory klasy b z lat 50-80, czy to świadczy, że "się nie znam"? Te filmy są kiczowate, naiwne, z często marnym aktorstwem i mierną reżyserią, ale w głównej mierze za to je właśnie lubię. Ot taki mam gust. Nie zawsze interesuje mnie techniczna strona filmu w tym struktura fabularna itp.
A co do "Our idiot brother" to wypada bardzo dobrze jako komediodramat. Główny bohater nieświadomie obnaża cudze wady i złe uczynki a to przez to, że jest szczery i naiwny. Film jest "lekki", trochę naiwny, ale na tyle ciekawy, że nie zwracałem już uwagi na jakieś tam dziury w fabule, czy na poziom autentyczności bohaterów. Ja oceniam ten film na bardzo dobry. TAKA JEST MOJA OCENA.
Twoja ocena cudzych opinii na temat czegokolwiek w tej formie jaką tu zaprezentowałeś jest z góry skazana na klęskę, bo nawet nie starasz się przedstawić jakichkolwiek za i przeciw, tylko od razu stwierdzasz, że jesteś tym co pojął prawdę totalną na dany temat a reszta jest niedoinformowanymi prostakami. Nie podajesz nawet co cię tak konkretnie "boli" względem tego filmu. No chyba, że tą wypowiedzią starasz się podbudować swoje ego i/lub rozładować swoją frustrację, bo zmarnowałeś część życia na studiowanie filmoznawstwa, czy innego niezwykle "przydatnego" kierunku i nie masz jak tego teraz wykorzystać. Jeśli tak jest "to ja nie mam pytań."

ocenił(a) film na 7
TomHs

Mam nadzieję @TomHs, że lubisz wódkę, bo właśnie Ci polewam:)
Swoją drogą po obejrzeniu powyższego filmu postanowiłem zapuścić brodę :D

Film jest lekki, dziwny, naiwny - ciekawy:) Taki mniej znany brat Big Lebowsky'ego:)

ocenił(a) film na 9
Fishbon3r

hahah, też bym zapuścił brodę i włosy, ale już przy paru milimetrowym zaroście dostaję szału, nie mówiąc o długich włosach:D z drugiej strony fajnie by było uprawiać pomidory i rabarbar, mając gdzieś wszystkie problemy.

ocenił(a) film na 7
Grzesiubb

Hehe, otóż to. Rabarbar i pomidory. I do tego jeszcze świeczki robić ;P

ocenił(a) film na 9
Fishbon3r

dorzuciłbym jeszcze dzierganie szalików i czapek w zimową porę xD

ocenił(a) film na 7
Grzesiubb

Kurde, nauczyć się robić na drutach, not a bad idea :D Niby mija się z sensem, ale jednak coś w tym jest :D

ocenił(a) film na 7
Fishbon3r

ode mnie 7/10n za sprzedanie zioła policjantowi, haha no nie mogłem z tego, polecam!:D

ocenił(a) film na 6
curtis123_filmweb

curtis123 rozumiem że wszyscy to idioci,i nie znają się na filmach,powiedz mi jak to jest być jedynym mądrym i rozumiejącym filmy człowiekiem na ziemi?...

ocenił(a) film na 9
curtis123_filmweb

Dzieci i ryby głosu nie maja od tego jest facebok curtis123 żeby sie wypowiadac chociaż nie wiesz o co chodzi

ocenił(a) film na 3
curtis123_filmweb

Potwierdzam film słaby, szkoda czasu...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones