PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=462544}

Nazywam się Khan

My Name Is Khan
7,7 34 511
ocen
7,7 10 1 34511
6,8 5
ocen krytyków
Nazywam się Khan
powrót do forum filmu Nazywam się Khan

Czy ktoś z was może wie czy w Polsce też będzie premier tego filmu?
Chodzi mi o to czy będzie grany w kinach..

U nas w kraj trudno o bollywoodzkie produkcje.
Ostatnio moja mama była w empiku i na moje życzenie zapytałam czy mają jakieś filmy bollywoodzkie,
a ekspedientka na to, że niestety nie, ale jak chciałby to sprowadzą.
Normalnie jak o tym usłyszałam to mnie zamurowało.
Po prostu szok..

magiczna_

O tym, czy w Polsce będzie premiera, niestety nic nie wiem...
Ale z tym Twoim empikiem też mnie zamurowało. Dziwne, bo u mnie w mieście w empiku jest pełno filmów z Bollywood. I w innym najbliższym mieście też :p

Madleen

CZytałam ze podobno ma byc 20 listopada ale nie wiem czy w 2009 r czy w 2010 r u mnie w miescie jest mnustwo filmów bollywood najwiecej w emoku.

ocenił(a) film na 10
kajolisrk

Ja nawet nie liczę że "My Name Is Khan" w Polskich kinach, bo takie produkcje polska omija szerokim łukiem, no może ten film pokażą na co rocznym festiwalu filmów Bollywood który trwa 7 dni, ale to też nie jest pewne.

ocenił(a) film na 10
joker_mroczny_rycerz

A jednak marzenia się spełniają! :) My Name Is Khan będzie w Polskich kinach! :)
kino (Polska): 5 marca 2010, Imperial - Cinepix
źródła: http://www.stopklatka.pl/film/film.asp?fi=42701
http://www.shahrukhkhan.pl/
Nie no zaszaleli :) nadal nie mogę w to uwierzyć!

ocenił(a) film na 7
joker_mroczny_rycerz

nie wierze... O_O to by było zbyt piękne O_O

Lady_Selene

To uwierz :)
Po prostu cud. Już się nie mogę doczekać. W kinach się o wiele lepiej ogląda...

Madleen

i to będzie we wszystkich kinach? to byłoby super xd

monika_walas1

już nie mogę się doczekać:):) to po prostu cud

kajolisrk

Wiecie co czytałam ze premiera ma byc na walentynki ale w Polsce 20 listopada 2010roku.

ocenił(a) film na 8
kajolisrk

A w kinach to wszystkich w Polsce, czy jakiś wybranych?

ocenił(a) film na 10
Ellcik

Polska premiera 12 lutego!!! :) Super polska premiera "My name is Khan" w polskich kinach 12 lutego czyli wtedy kiedy premiera światowa! Ja idę na pewno do kina! A tutaj dowód: http://www.shahrukhkhan.pl/index.php?function=show_all&no=346

ocenił(a) film na 8
joker_mroczny_rycerz

I byłoby fajowsko, że tak ujmę, jakby poprawiono datę premiery polskiej na str :)

ocenił(a) film na 10
magiczna_

w multikinie bedzie

Bydgoszcz, Elbląg, Gdańsk, Kraków, Poznań Strefa 51, Poznań Stary Browar, Rybnik, Szczecin, Warszawa Ursynów, Warszawa Złote Tarasy, Włocławek, Wrocław Arkady Wrocławskie, Wrocław Pasaż Grunwaldzki, Zabrze,

ocenił(a) film na 10
magiczna_

Bydgoszcz, Elbląg, Gdańsk, Kraków, Poznań Strefa 51, Poznań Stary Browar, Rybnik, Szczecin, Warszawa Ursynów, Warszawa Złote Tarasy, Włocławek, Wrocław Arkady Wrocławskie, Wrocław Pasaż Grunwaldzki, Zabrze,
w tych miastach bedze

ocenił(a) film na 8
Darka114

Kurcze... A już miałam nadzieję, że będzie w rzeszowskim Heliosie ;/ Byłoby ponad dwa razy taniej, bo do Krk mam ciut daleko. Ale krakowskie multikino... no, to będzie wyprawa :) Już się nie mogę doczekać.

Darka114

Skąd wiadomo w jakich miastach będzie premiera? Podajcie jakieś żródło tej informacji.

ocenił(a) film na 7
glaz

No właśnie, skąd wiecie. A i przed wszystkim był ktoś ostatnio w kinie i widział zwiastun?

Lady_Selene

Ja byłam 30 grudnia w Multikinie i nie widziałam zwiastuna.

ocenił(a) film na 8
glaz

Na stronie Imperialu podali date premiery w Polsce na kwiecień... ;/
http://www.imperial-cinepix.com.pl/products/2876-NAZYWAM-SiE-KHAN-

ocenił(a) film na 3
magiczna_

Kilka dni temu w Multikinie w Zabrzu pokazywali zwiastun tego filmu. Także oni powinni ten film wyświetlać. Warto czekac...

can451

A kiedy będzie premiera w Polsce?
12 lutego?

ocenił(a) film na 9
magiczna_

Film będzie wyświetlany w sieci Helios, już się nie mogę doczekać :)

Eruaniel

Eruaniel mam ogromną nadzieję ze to prawda, bo tym samym widzę się w kinie na seansie, na który czekam z ogromną niecierpliwością:)pozdrawiam

Akaata

Jeśli to prawda, że będą w Heliosie grać to niezmiernie się cieszę ;]]. Zobaczyć Shahrukha na tak dużym ekranie. :)) Warto czekać nawet do kwietnia. :D
Chociaż mam nadzieję, że wcześniej odbędzie się ta polska premiera.

Eruaniel, a skąd tak właściwie wiesz, że będą grać w Heliosie?
Pozdro :))

ocenił(a) film na 8
agus949

Właśnie: Skąd?! Toż to by me życie odmieniło :D
No dobra, przesadzam. Ale do multikina jednak nie pojade... ;/ a Helios to co innego :]

ocenił(a) film na 9
Ellcik

Widziałam po prostu zapowiedź tego filmu, jak byłam ostatnio w heliosie. Więc sądzę, że będą go wyświetlać :)

ocenił(a) film na 10
Eruaniel

Darka114...a skad wiesz ze w tych miastach?:]
Normalnie jak przeczytalam Elblag to mnie zamurowalo az szczena opadla;]
Nie wiem czy mi odp. to na wszelki wypadek napisze tez i tu:)
Po ile sa bilety na MNIK?;]zaczelam se zbierac i nie wiem jaka kwote mam
przeznaczyc:]

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones