PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=462544}

Nazywam się Khan

My Name Is Khan
7,7 34 513
ocen
7,7 10 1 34513
6,8 5
ocen krytyków
Nazywam się Khan
powrót do forum filmu Nazywam się Khan

z poczatku wydawał się dziwny ale z czasem wciagnał i powiem ze sie nie zawiodłem super
filmik dajcy do myslenia ,jednym sie nie podoba taki gatunek filmu a mnie sie podoba wiec
go oceniłem,a oglądajac film trzeba byc cały czas skupionym i wiedziec o co chodzi ,ze jesli
sie widzi kogoś ze wschodu to zaraz pierwsza ocena ze Terrorysta a Khan pokazał ze to
dobry człowiek ze to nie terrorysta.

xxxfilmen

Twoje przemyslenia sa powalajace

dominka79

ale prawdziwe i szczere? są filmy nudne i głupie ale niektóre trzeba oglądac ze skupieniem zeby wiedziec o co chodzi? a czy każdy Polak to złodziej? bo ja nie jestem złodziejem,a kazdego araba zaraz sie osacza o terroryzm, a w Niemczech mamy taka opinie ze polak to złodziej,szukasz samochodu on juz czeka na ciebie w Polsce heh .

ocenił(a) film na 10
xxxfilmen

Ten film naprawdę jest wspaniały:-) Nie jest łatwo tak bardzo dobrze zagrać tę chorobę. Ale w końcu Shah Rukh Khan sobie poradził. Naprawdę super film. A w dodatku Kajol grała razem z SRK. Więc sukces był gwarantowany;-)

xxxfilmen

To, że Hitler wymordował tyle Żydów podczas II wojny światowej nie oznacza, że wszyscy Niemcy to terroryści.

pszczolka_3

no to dalas pszczółeczko porównanie....kazdy potrafi nakręcic jakis w miare porzadny film ale Polacy to nie potrafia jeden na 20 filmów co się uda hehe żal...Polskie filmy sa na tym samym poziomie co piłka nożna.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones