PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=462544}

Nazywam się Khan

My Name Is Khan
7,7 34 513
ocen
7,7 10 1 34513
6,8 5
ocen krytyków
Nazywam się Khan
powrót do forum filmu Nazywam się Khan

Jeżeli uważasz, że to kiepski film to dlaczego zagłębiasz sie w konwersacje? Poprostu on do Ciebie dotarł...

pbrojek346w_filmweb

Dla niektórych to zbyt ambitne kino i nie odbierają w pełni tresci.A po co zakładają wątek?Czysta prowokacja. Pozdrawiam.
P.S. Zeby było jasne. Ja oceniam film 10/10. Zdania nie zmienię

dona.marie

Nie oglądałem więc nie wypowiem swojego zdania n/t filmu, natomiast chętnie wyraże opinie dotyczącą swobody wypowiedzi-są gusta i guściki a szufladkowanie kogoś bo nie odczytał treści nie jest na miejscu i każdy tym bardziej jeżeli oglądał jakiś film ma prawo do własnej opinii i po to jest ten portal, gdyby filmy były oceniane tylko przez wąskie grono fanów kategoriami:reżyser, aktor czy rodzaj filmu to pewnie pozycje typu jason X albo arktyczny podmuch miałyby średnią 10 :P

Golfstrom

Ja również się cieszę ,że chociaz tutaj mamy wciąż wolnosć wypowiedzi. W telewizji i prasie już na to nie liczę. Co zaś do mojej wypowiedzi...proponuję obejrzenie filmu i zapraszam do ponownej dyskusji.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones