PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=462544}

Nazywam się Khan

My Name Is Khan
7,7 34 513
ocen
7,7 10 1 34513
6,8 5
ocen krytyków
Nazywam się Khan
powrót do forum filmu Nazywam się Khan

Film należacy do tych o ktorych się mysli po zakonczeniu,bawi,wzrusza do łez ale ukazuje również kontrasty miedzyludzkie,skłania do refleksji,dla mnie to film z przesłaniem.Świetna gra głownego bohatera ktore dostał nie lada zadanie,na uwage zasługuje rowniez magiczna muzyka pogłebiajaca nas w klimat filmu,jednak minusem jest dla mnie za słodkie zakonczenie oraz kwestia młodego Reesa-nie wydaje mi się zeby dziecko w tym wieku wytrzymalo psychicznie i emocjonalnie tak dluuugo ukrywajac taką tajemnica i w dodatku matka nic po nim nie zauwazyła...dlatego nie 10 a 9/10;)

ocenił(a) film na 10
Justaa_3

To o tych złych i dobrych ludziach, przypomniało mi temat mojej pracy maturalnej. Heh.
Film bardzo przyjemny, przypomniał mi o innym filmie, bardzo znanym Forrest Gump :) Ja bardzo lubię lubię jak w filmach bollywoodu śpiewają, a tu tego nie było, heh ale naprawdę bardzo mi się podobał. I pokazujący, jak było naprawdę po ataku w 2001 roku. Cierpnieli niewinni ludzie...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones