PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=462544}

Nazywam się Khan

My Name Is Khan
7,7 34 511
ocen
7,7 10 1 34511
6,8 5
ocen krytyków
Nazywam się Khan
powrót do forum filmu Nazywam się Khan

"Ta wiadomość zapewne ucieszy wszystkich fanów indyjskiego kina w Polsce. Podajemy ją jako pierwsi prosto z pierwszej ręki. "Sieć polskich kin Multikino i Silver Screen zaplanowało w tym roku trzecią edycje Bollywood Festiwalu na 23 - 28 marca. Festiwal który z roku na rok przyciąga coraz to większą ilość zainteresowanych kinem indyjskim odbywać się będzie - podobnie jak ostatnio - w 12 miastach na terenie całej Polski. Na chwilę obecną są prowadzone rozmowy z dystrybutorem filmu My nam is Khan w kwestii wyświetlania go na festiwalu. Jeśli się uda to fani Shah Rukha i Kajol nie będą musieli czekać do 16 kwietnia, kiedy to oficjalnie film My name is Khan będzie miał polska premierę.
Po 15 marca dowiemy się więcej na ten temat i poznamy inne szczegóły festiwalu. Oczywiście informacje te oprócz oficjalnej strony festiwalu również znajdziecie u nas. Dlatego zachęcamy do częstego zaglądania na naszą stronkę."

ocenił(a) film na 10
emily91

A wiesz jaka to stronka?:)

eee...krotkie:)

ocenił(a) film na 8
gosiaczek17193

Czyli jesli będzie wcześniejsza premiera w multikinach, więc w kwietniu można się spodziewać oficjalnej premiery polskiej, na którą mają przybyć SRK i Kajol, i MNIK będzie wtedy w kinach nie-tylko-multikinach?

Jak tak, to ja chętnie do kwietnia poczekam :D

ocenił(a) film na 10
Ellcik

No, ale jest ustalona data 16 kwietnia;]
Pozddro*:)

ocenił(a) film na 10
gosiaczek17193

nie ja ten artykuł skopiowałam z innej nie znam niestety źródła

nie wiem czy możemy marzyc o promowanie przez tą 3 u nas MNIKu

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones