PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=187676}
7,4 21 020
ocen
7,4 10 1 21020
7,5 31
ocen krytyków
Nebraska
powrót do forum filmu Nebraska

4/10

ocenił(a) film na 4

Nuuudy. Dawno żaden film mnie tak nie wynudził, fabuła toczy się w tempie żółwia a całość jest tak ciekawa jak piasek na pustyni. Na wała w XXI wieku reżyser kręci film czarno-biały, chyba tylko po to by lepiej się na nim spało. Nie wiem skąd takie wysokie oceny na filmwebie ale dla mnie film strasznie monotonny, już po 30 minutach ciągnie się niemiłosiernie a czym dalej wcale nie jest ciekawiej, a wręcz jeszcze gorzej. Prawie 2 godziny bezpowrotnie wyjęte z życia - dlatego nie polecam "Nebraski"- chyba że ktoś lubi takie smutasy na dobranoc.

ocenił(a) film na 9
rs55

"Na wała w XXI wieku reżyser kręci film czarno-biały" hahaha padłem.

ocenił(a) film na 7
bitzgrzyt1

Poczeka 40 lat - to tvp pokoloruje, a z nadejściem tej chwili ocena podskoczy do 8. Intrygujące podejście do kina. Cholera, żeby tylko ulubionego blockbustera nie zrobili w czarno-białym, bo będą masowe samobójstwa.

ocenił(a) film na 9
Troublesome

Na wała TVP emituje "M jak Miłość" w 2D !?

Troublesome

"Sin City" już jest czarno-białe, a szykuje się druga częśc.

ocenił(a) film na 7
gowniarz_wyniosly

Bardziej stylizowany, aniżeli czarno-biały. Ale jako sympatyk filmów noir - cieszę się z sukcesu ów obrazu.

ocenił(a) film na 8
Troublesome

owego obrazu

ocenił(a) film na 7
adiutant_zbigniew

Zdanie zaczynamy dużą literą i kończymy kropką. Lekcja pierwsza. ;)

rs55

Przewinałem film i wiekszosc czsu w kadrze goszcza grubasy w brdzydkim domu. Film zniecheca obrazem, dla ambitnych.

ocenił(a) film na 3
rs55

Dałem rade 30 min w męczarniach , dalej na pewno nie będę oglądał bo jest nudny jak flaki z olejem ....

rs55

Ja dałem radę też coś ze 30 minut - film o niczym. Nie oceniam bo nie skończyłem oglądać. Ale drugiego podejścia nie będzie. Akademia jak zwykle daje nominacje, tylko po to żeby zwiększyć oglądalność tego gniota. Więcej akcji to pewnie jest w Trudnych sprawach na polsyfie.

ocenił(a) film na 9
kwaciu

"film o niczym" - masakra w jakich czasach przyszło mi żyć ;/ Wszystko trzeba mieć podane na tacy, żeby zrozumieć... Ale dla ciebie (i dla całej reszty z tego tematu) na Oscara zasługuje pewnie "American Hustle", bo "dużo się działo". heh

rs55

jak Siara powiedział w Superprodukcji:
"... a to ten wielki reżyser bo nakręcił film bez kolorów. Cześć Tereska!!!"

ocenił(a) film na 5
rs55

;) haha no właśnie, wstyd się przyznać ale tak jak napisałem w swoim temacie, czarno białe barwy odejmują uwagę widza, lubię taki zabieg kolorystyczny kiedy faktycznie ma to sens, tu tego nie ma, film tak jakby o niczym, taką codzienność mamy w rzeczywistości, nie potrzeba jeszcze robić takich filmów, dla mnie film powinien być odskocznią, ten taki nie jest, dobre ostatnie 10 min.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones