PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=187676}
7,4 21 020
ocen
7,4 10 1 21020
7,5 31
ocen krytyków
Nebraska
powrót do forum filmu Nebraska

Bardzo dobry

ocenił(a) film na 8

Świetne kino. Film wciąga swoja nastrojowością, świetna historia pełna współczucia
wyrozumiałości jak i zwyczajnych ludzkich odruchów tych dobrych i tych negatywnych.
Do tego niektóre sceny dostarczają nam dawkę stonowanego humoru i dodatkowo sprawiają ,że
film po prostu ogląda się bardzo dobrze. Muzyka wprawia w zauroczenie i co można powiedzieć
więcej. Mądre zabawne i życiowe kino. Film wart uwagi 8,5/10.

Fireghost

Ja się uśmiałem lepiej niż na niejednej komedii. Payne świetnie nakreślił te peryferia USA pełne zaściankowości i intelektualnej ciemnoty.

Fireghost

jest niesamowita czułość w tej historii i sposobie jej opowiedzenia; sprawia, że się trochę życzliwiej patrzy na świat
a soundtrackiem się zasłuchuję codziennie :)

moja krótka recenzja -> http://filmynakanapie.blogspot.com/2014/02/nebraska-2013.html
(bez spojlerów)

ocenił(a) film na 8
Fireghost

Się zgadzam z przedmówcami i przedmówczynią. Ciepło, gorycz, żal i nieprzytomne dążenia za marzeniem. Plus droga, schyłek życia i międzypokoleniowe relacje raz trudne, raz proste. Rozczulające, niegłupie i dobrze zrobione.

ocenił(a) film na 9
Fireghost

Film piękny. Smutny, wzruszający, ale też momentami można się głośno pośmiać. Aktorsko na wysokim poziomie, wspaniała muzyka. No i bardzo trafiony pomysł z wersją w czerni i bieli. Ode mnie "9".

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones