PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=658470}
6,5 74 932
oceny
6,5 10 1 74932
4,2 8
ocen krytyków
Need for Speed
powrót do forum filmu Need for Speed

Jak w temacie. Film pod żadnym względem nie powala, jednak nie jest słaby. Na szczęście nie miałem wrażenia, że oglądam "Szybkich i Wściekłych", co znaczy, że był na swój sposób unikalny. Z grą... Hm. Właściwie uważam, że film może się podpisać tytułem "Need For Speed". Ciężko robić obraz z gry, w której praktycznie (poza "The Run" czy "Undercover") nie ma ściśle określonej fabuły.

ocenił(a) film na 3
salata2205

Ciężko wykazać się możliwościami aktorskimi mając tak słaby scenariusz. Dialogi idiotyczne - wszystko czego nie lubię w amerykańskich filmach głupie komentarze postaci podczas pościgów, pewnie w zamyśle reżysera miały śmieszyć ale bardziej irytują i są bardzo żałosne... Jedyne plusy jakie znalazłem w tym filmie to fajne fury i Imogen Poots. naciagane 4/10

użytkownik usunięty
smoke_city

fabuła nie ma sensu od samego początku do samego końca 3/10, najbardziej rozwalił mnie motyw z tym gościem, który rzucił biurową robotę, tylko po to, żeby zatankować samochód głównego bohatera

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones