film

Nic do stracenia

Nothing To Lose
1997
1h 38m
7,3 18 450
ocen
7,3 10 1 18450
6,3 3
oceny krytyków
Nick dowiaduje się, że jego żona jest niewierna. Z pomocą gangstera, który go napadł, postanawia się na niej zemścić. Zobacz pełny opis
Nic do stracenia zobacz gdzie obejrzeć online

reżyseria

scenariusz

gatunek

produkcja

premiera

Nick Beam osiągnął w życiu wszystko: ma atrakcyjną pracę (jest wysoko opłacanym specjalistą do spraw reklamy), wspaniały dom, a przede wszystkim - piękną i kochającą żonę Ann, z którą łączy go związek oparty na głębokim uczuciu, gorącej namiętności i pełnym zrozumieniu... Pewnego dnia Nick wraca wcześniej do domu i widzi w swej sypialniNick Beam osiągnął w życiu wszystko: ma atrakcyjną pracę (jest wysoko opłacanym specjalistą do spraw reklamy), wspaniały dom, a przede wszystkim - piękną i kochającą żonę Ann, z którą łączy go związek oparty na głębokim uczuciu, gorącej namiętności i pełnym zrozumieniu... Pewnego dnia Nick wraca wcześniej do domu i widzi w swej sypialni sylwetkę nagiej kobiety oddającej się niewidocznemu mężczyźnie. Ze spinek pozostawionych w salonie Nick wnioskuje, że żona zdradza go z jego własnym szefem. Zdruzgotany, niepostrzeżenie wybiega z domu, wsiada do samochodu i rusza przed siebie...

boxoffice
$65 480 039 na świecie
$44 480 039 w USA
$21 000 000 poza USA
budżet
$25 000 000
dystrybucja
Syrena EG
studio
Touchstone Pictures
tytuł oryg.
Nothing To Lose
inne tytuły
Podczas pościgu jeden ze zbirów wyrzuca przez okno samochodu papierosa. Po chwili ma go z powrotem.
Kiedy Terrance (Martin Lawrence) spada z bagażnika samochodu Nicka (Tim Robbins) na jezdnię, toczy się w przeciwnym kierunku niż powinien.
Kiedy strażnik wychodzi z windy, oś dzięki której tańczy jest widoczna podczas świateł reflektorów.
Od najlepszych
  • Od najnowszych
  • Od najlepszych

Dawno się tak nie śmiałem jak na tym filmie. Robbins i Lawrence po prostu znakomite role.
A scena ze Scatmanem - mistrzostwo świata! Z całą pewnością 9/10

Tim z Martinem stworzyli świetny duet

I tak według powinna wyglądać prawdziwa komedia .. Bez wymiocin czy pierdów, a niestety telewizje często serwują nam tego typu lipne i monotonne już komedyjki :) Polecam !

W zalewie debilizmów typu American Pie, Epic Movie i podobnych arcydzieł kina wymiotnego bardzo miła odmiana. Nie jest to film, który przejdzie do historii kina, ale naprawdę bardzo fajna rozrywka na poziomie. Nie widziałem tak dobrej komedii bodaj od czasów Zdążyć przed północą! :)

Bardzo fajna komedia z wieloma zwrotami akcji. Jedna z najlepszych jaką widziałem- szczerze polecam.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones