PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=590}

Nic do stracenia

Nothing To Lose
7,3 18 433
oceny
7,3 10 1 18433
6,3 3
oceny krytyków
Nic do stracenia
powrót do forum filmu Nic do stracenia

I tak według powinna wyglądać prawdziwa komedia .. Bez wymiocin czy pierdów, a niestety telewizje często serwują nam tego typu lipne i monotonne już komedyjki :) Polecam !

ocenił(a) film na 7
Damianator

Jedna z moich ulubionych komedii, a może nawet ulubiona. Podpisuję się pod panem wyżej :)

ocenił(a) film na 10
Koksocks

To mamy bardzo podobnie

ocenił(a) film na 10
Damianator

Popieram.

ocenił(a) film na 9
Damianator

Otóż to! Komedia z pomysłem, z jajem i jak wchodzą napisy końcowe, to człowiek aż się wkurza, że to już koniec.

ocenił(a) film na 3
Sony_West

żartujecie?
właśnie oglądam na stopklatce. jestem po 30 minutach filmu i chyba piszecie o innym filmie.
Inteligentna komedia?
przecież w american pie jest chumor wyższych lotów
np.
- martin wysiada z auta i idąc koślawymi krokami krzyczy: "dupa mi zdrętwiała, mam takie dziwne mrówki, pomóż mi"
-zaraz potem scena kiedy babka z baru uderza w łeb patelnią jednego (i aktorstwo jak w parodiach z leslie nielsenem - oczy się zakręciły i zemdlał jak w kreskówkach, drugi się cieszy i tak samo dostał w łeb od babki z patelni i nieprzytomny.

no po prostu karuzela śmiechu

ocenił(a) film na 3
BartasBartas

oglądam dalej a już słyszałem żarty o pierdzeniu i z kupą w głównej roli.
No naprawdę intelignentne żarty

ocenił(a) film na 9
BartasBartas

Akuratnio wyjąłeś na wierzch dwa najsłabsze gagi z filmu.

Mnie podoba się pomysł, i sceny takie, jak scena napadu. Albo "Mogłeś wziąć dla mnie kawałek lukrecji". Albo gdy ten strażnik zaczął tańczyć i kamera pokazuje, że minęła godzina, a oni siedzą tam pod biurkami zmęczeni rodzajem muzyki itp :)

ocenił(a) film na 10
Sony_West

Dokładnie tak jak piszesz

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones