Nothing To Lose

1 godz. 38 min.
7,3 17 776
ocen
7,3 10 17776
3 917
chce zobaczyć
{"rate":5.0,"count":1}
{"type":"film","id":590,"links":[{"id":"filmWhereToWatchTv","href":"/film/Nothing+To+Lose-1997-590/tv","text":"W TV"}]}
powrót do forum filmu Nic do stracenia
  • Damianator ocenił(a) ten film na: 7

I tak według powinna wyglądać prawdziwa komedia .. Bez wymiocin czy pierdów, a niestety telewizje często serwują nam tego typu lipne i monotonne już komedyjki :) Polecam !

• Koksocks ocenił(a) ten film na: 7

Damianator Jedna z moich ulubionych komedii, a może nawet ulubiona. Podpisuję się pod panem wyżej :)

• kameleon_super ocenił(a) ten film na: 10

Koksocks To mamy bardzo podobnie

• panna_x_filmweb ocenił(a) ten film na: 10

Damianator Popieram.

• Sony_West ocenił(a) ten film na: 9

Damianator Otóż to! Komedia z pomysłem, z jajem i jak wchodzą napisy końcowe, to człowiek aż się wkurza, że to już koniec.

• BartasBartas ocenił(a) ten film na: 3

Sony_West żartujecie?
    właśnie oglądam na stopklatce. jestem po 30 minutach filmu i chyba piszecie o innym filmie.
    Inteligentna komedia?
    przecież w american pie jest chumor wyższych lotów
    np.
    - martin wysiada z auta i idąc koślawymi krokami krzyczy: "dupa mi zdrętwiała, mam takie dziwne mrówki, pomóż mi"
    -zaraz potem scena kiedy babka z baru uderza w łeb patelnią jednego (i aktorstwo jak w parodiach z leslie nielsenem - oczy się zakręciły i zemdlał jak w kreskówkach, drugi się cieszy i tak samo dostał w łeb od babki z patelni i nieprzytomny.

no po prostu karuzela śmiechu

• BartasBartas ocenił(a) ten film na: 3

BartasBartas oglądam dalej a już słyszałem żarty o pierdzeniu i z kupą w głównej roli.
    No naprawdę intelignentne żarty

• Sony_West ocenił(a) ten film na: 9

BartasBartas Akuratnio wyjąłeś na wierzch dwa najsłabsze gagi z filmu.

Mnie podoba się pomysł, i sceny takie, jak scena napadu. Albo "Mogłeś wziąć dla mnie kawałek lukrecji". Albo gdy ten strażnik zaczął tańczyć i kamera pokazuje, że minęła godzina, a oni siedzą tam pod biurkami zmęczeni rodzajem muzyki itp :)

• kameleon_super ocenił(a) ten film na: 10

Sony_West Dokładnie tak jak piszesz