PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=8083}

Nie jesteśmy aniołami

We're No Angels
6,9 12 008
ocen
6,9 10 1 12008
5,7 6
ocen krytyków
Nie jesteśmy aniołami
powrót do forum filmu Nie jesteśmy aniołami

Przestancie gadac, ze najgorsza rola. Miny De Niro po prostu piekne!! :) Mozna peknac ze smiechu! Bardzo przyjemny film na zimowe popoludnie. Pewnie i tak nie mozna go dostac w wiekszosci wypozyczalni:(

ocenił(a) film na 7
Strayker

Rzeczywiście, film całkiem przyjemny. Spodziewałam się jakiejś głupkowatej amerykańskiej komedii lub męskiej wersji "Zakonnicy w przebraniu", a tymczasem jestem pozytywnie zaskoczona. Fajny był ten wątek z płaczącą Maryją - na prawdę myślałam, że ta figurka płacze, a tu nagle ten ojczulek pokazuje dziurę w dachu. ;P Role De Niro i Penna świetne i jak zawsze świetnie zagrane. :) Z czystym sumieniem daję 8/10 i nie żałuję, że siedziałam przed telewizorem do wpół do trzeciej w nocy żeby obejrzeć ten film. ;D

ocenił(a) film na 7
blumenkohl

Po paru miesiącach zmieniłam ocenę na 7/10 i wciąż mam pewne wątpliwości czy to nie za wiele, ale film i tak uważam za godny polecenia ;P

ocenił(a) film na 7
Strayker

Przyzwoita komedia. Właśnie chyba ze względu na mimikę (np. w scenie gdy De Niro odgraża się biskupowi, że "pójdzie z tym wyżej")lub teksty ("lekarz mówi, że dożyjesz egzekucji")bo np. scenariusz nie jest szczególnie oryginalny ani rewelacyjny. Ale miło się to ogląda i to się liczy.

użytkownik usunięty
Strayker

Świetna komedia, która udowadnia, że De Niro wielkim aktorem jest i potrafi zagrać także w komedii, przy czym jest naprawdę zabawny. Penn po mistrzowsku wcielił się w niezbyt rozgarniętego "księdza". Wg mnie jedna z najlepszych komedii jakie powstały.

Dokładnie zgadzam się i rzeczywiście miny de nira są boskie :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones