PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=10014573}
6,0 14 079
ocen
6,0 10 1 14079
5,9 7
ocen krytyków
Nie patrz w dół
powrót do forum filmu Nie patrz w dół
ocenił(a) film na 6
aaman_2

Normalnie. Zdjęcia z drona, bohaterki na wieży umieszczone z helikoptera. Podziwiam odwagę ekipy.

ocenił(a) film na 8
_illusion_

Chyba jesteś chory XD
Wieża miała może dwa metry wysokości, a dookoła rozwieszono bluescreen.
Takie sceny w prawie wszystkich filmach robi się na kompie.

ocenił(a) film na 8
JizzyBones

prędzej to na tle green screen.

ocenił(a) film na 6
JizzyBones

Wyguggulowałem i wyszło mi "Blue Screen of Death, oficjalnie znany jako błąd stop lub niebieski ekran błędu – komunikat błędu wyświetlany przez system operacyjny Windows w chwili wystąpienia poważnego błędu systemowego." Sorry, ale nie wierzę również w te dwa metry!!!!!!!!

ocenił(a) film na 8
_illusion_

Teraz kręci się na niebieskim ekranie, rzadziej na zielonym. Zobacz sobie jakieś nowe "making of", "behind the scenes" na youtube.

ocenił(a) film na 6
JizzyBones

Teraz jest coś jeszcze lepszego, a nazywa się StageCraft.

ocenił(a) film na 6
McGyverPL

Grałem, zwłaszcza druga część była rewelacyjna. Uwielbiam strategiczne gry kosmiczne. Polecam.

JizzyBones

Miała 100 stóp

ocenił(a) film na 9
JizzyBones

Na filmwebie jest film z serii Behind the scene z planu. Faktycznie krecili na wieży. To jest najbardziej mega w tym filmie.

ocenił(a) film na 6
_illusion_

Wieża miała ok.33 metry. Reszta to bluebox i CGI. Są na YT filmiki jak to kręcili.

ocenił(a) film na 6
mojomr_

Oszuści! Czuję się oszukany.

aaman_2

Jak oni to nakręcili? To proste. Kręcili dronem a gdy bateria była bliska zeru główna aktora wspieła się na szpice i podładowała drona z oprawki na żarówkę :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones