PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=204733}

Nie próbuj zasnąć

The Stay Awake
2,6 50
ocen
2,6 10 1 50
Nie próbuj zasnąć
powrót do forum filmu Nie próbuj zasnąć

- Żebym mógł Cię zahipnotyzować i owinąć długaśnym jęzorem z mechanizmu, którego twórcy filmu z moim udziałem nie byli w stanie ukryć.
- A jaki tytuł jest tego filmu?
- STAY AWAKE. W Polsce przetłumaczony na NIE PRÓBUJ ZASNĄĆ.
- A jak zasnę?
- To nic nie stracisz. Przez całą godzinę nic się nie dzieje więc możesz spać do woli.
- Ale co będzie jak potem się obudzę?
- Kupa śmiechu. Nie widzisz jak wyglądam? Te moje duże wyłupiaste, czerwone oczy i śmieszny jęzorek nie śmieszą Ciebie?
- No tak.
- To tak będziesz się śmiała prawie przez cały film. Kicz i tandeta po prostu. Nie wiem co skłoniło moich twórców do pracy nad tym wiekopomnym dziełem... oj, nie wiem........................

2/10 (za języczek)

ocenił(a) film na 1
Jason_Horror

Szukałem jakiegokolwiek powodu, aby móc dać temu dziełu 2 punkty. Wahałem się, że może za głos "Pana Ciemności" dodam punkcik. Ale nie za całokształt twórczości wystawiam zasłużone 1/10.
Syf pierwszej wody.

pretendent

Bezdyskusyjne 1/10. Już dawno nie widziałam tak beznadziejnego filmu.. Starałam się odnaleźć chociaż jeden jedyny plus, ale nic, totalnie nic nie sprawiło, że warto byłoby go polecić komukolwiek.. Wszystko obiło się o dno, początek filmu, przez 15 minut aerobik i wałęsający się po korytarzach "demon", podobno nadzieja umiera ostatnia, więc wierzyłam, że akcja się rozkręci.. Światła pod drzwiami i odgłosy w stylu spotkań trzeciego stopnia, potwór płaczący jak dziecko i gra dziewczyn na poziomie zero, w momencie gdy wkońcu ukazano dziarskie lico "Anioła Ciemności", który wyglądem przypominał raczej wyrośniętą salamandrę, przełączyłam na inny program.. Ten film, ani mnie nie przeraził, ani nie rozbawił, wkurzył mnie jedynie, bo była to nie odwracalna strata czasu.. Dlatego polecam tylko masochistom, dla których takie szmiry warte są uwagi, dla pozostałych polecam "Muminki" zdecydowanie inteligentniejsze kino hehe ;P

użytkownik usunięty
LightOfHope

Ciekaw jestem kto dał więcej niż 1. ha ha

ocenił(a) film na 5
LightOfHope

natomiast dla mnie film jest niesamowity. saskoczył mnie pod każdym względem. to chyba najgorszy film jaki w życiu widziałem pod względem gry aktorskiej, efektów specjalnych, kostiumów itd. Jednak jest on tak zły że aż wart polecenia, oczywiście nie dla wszystkich. to dobre dla kolekcjonerów ciekawostek filmowych, miłośników kina klasy Ź:) Podobała mi się scena w której aktorka grająca nauczycielkę rażona ogniem przez bestyję nie potrafi za dobrze pokazać że ją to boli:)
Tak więc dla mnie Nie próbuj zasnąć jest tak zły, że aż ciekawy!!

Jason_Horror

Ten demon przypomina mi stwora z Power Rangers :)

użytkownik usunięty
Max11

Ocena coraz wyższa... Ostatnio 1,5 (coś koło tego) było, a teraz 1,77.
Ktoś musiał ostro pojechać i dać 2.

Jason_Horror

Zgodzę się z innymi, że to jeden z najgorszych filmów. Jest on po prostu straszny (ale nie dla tego, że jako horror straszy - bo tak nie jest, tylko dlatego, że to totalne dno). Gra aktorów beznadziejna, nudny, męczący, postacie bez charakterów i okropne efekty specjalne. No cóż nawet film "Gulczas, a jak myślisz" któremu też dałam 1/10 lepiej się oglądało.

użytkownik usunięty
Jason_Horror

widzę że wszyscy dajecie takie oceny! przecież to arcydzieło! szczególnie to cos(nie za bardzo wiem co to jest ;])...
miałam ochote na horror, a ponieważ było popołudnie nie mogłam nic oglądać bo nic wtedy nie leci
przeglądałam program zobaczyłam że jakiś horror jest no to go włączyłam
nic, nic, nic
w końcu mi sie to znudziło i poszłam na dwór
wróciłam za pół godz i miałam wrażenie że ktoś włączył pauze bo nic sie nie zmieniło
no prawie bo przyszło to takie coś, co nie wiem czym jest
to takie mechaniczne ; DD

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones