PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=457545}

Nie zadzieraj z fryzjerem

You Don't Mess with the Zohan
6,2 191 173
oceny
6,2 10 1 191173
6,1 15
ocen krytyków
Nie zadzieraj z fryzjerem
powrót do forum filmu Nie zadzieraj z fryzjerem

Żadna komedia tego typu czyli z przymrużeniem oka, nie jest na tyle głupia by nie była śmieszna. Jestem prostym człowiekiem i nie wiem sam, czy te komentarze piszą "Stare grzyby" czy ludzie młodzi zbyt inteligentni na takie kino.

ocenił(a) film na 4
scottpilgrim

Mnie akurat ten film wcale nie rozśmieszł. W pewnych momentach zacząłem się irytować, ale dotrwałem do końca. No, ale coż. Każdego coś innego może rozbawić. Kwestia gustu. Film niestety nie trafił w moje oczekiwania. ''Żadna komedia tego typu czyli z przymrużeniem oka, nie jest na tyle głupia by nie była śmieszna": nie mogę się z tym zgodzić. Znam parę fimlmów tego typu, które nie wiem dla kogo powstały. Scenariusz itp. wcale się nie kleiły, a przedstawiony humor nie wiem kogo miał rozbawić. W pewnych momętach był niesmaczny, jak dla mnie. "Jestem prostym człowiekiem i nie wiem sam, czy te komentarze piszą "Stare grzyby" czy ludzie młodzi zbyt inteligentni na takie kino.": jestem młodym człowiekiem, nie uważam się za niewiadomo co. Przedstawiony humor zdecydowanie do mnie nie trafił, ponieważ uważam że jest głupi i bezsensu. Oczywiście to jest moje zdanie i nie każdy musi się z nim zgadzać.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones