PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=1017}

Niebezpieczne związki

Dangerous Liaisons
7,8 50 629
ocen
7,8 10 1 50629
8,1 19
ocen krytyków
Niebezpieczne związki
powrót do forum filmu Niebezpieczne związki

o ile sie nie myle to 4 maja ma byc w wyborczej na DVD za 27 zl +cena gazety 1,50zl:) w koncu bede mial w domku i to dosyc tanio bo w sklepie widzialem za 70 zl!!!

ocenił(a) film na 10
Rafalek89

Mam zamiar kupić, ale może ktoś już to zrobił i się wypowie o wersji z gazety wyborczej?

ocenił(a) film na 10
izzzzza

ja sobie kupilem wczoraj wlasnie i wydanie jest takie samo jak dostepne w sklepie tylko ze widzialem za 80 zl!!! a w wyborczej z ksiazeczka jeszcze na dodatek za 27 zl, tak wiec dobrze ze nie kupilem w sklepie bo bym zdrowo przeplacil:) a tak pozatym to jeden z moich ulubionych filmow:)ehh teraz rzadko sie robi takie filmy i na dodatek z taka obsada: Glenn Close i Michelle Pfeiffer sa cudowne!!! dlaczego nie dostaly wtedy tego Oscara to ja nie wiem ale im sie nalezal, jak sie pozniej okazalo to narazie byla ostatnia szansa na Oscara dla Glenn Close, szkoda ze jej wtedy nie nagrodzili:(no chyba ze znajdzie jeszcze dla siebie jakas Oscarowa rólke:)

ocenił(a) film na 10
Rafalek89

ehh ale sie napisalem a prawie nic nie napisalem o wydaniu w gazecie, a wiec: jezyk: ang, napisy:polski, angielski, arabski( a na cholere mi),grecki(tez niepotrzebne), czeski(tym bardziej)turecki(nie!!!), wegierski(chcialo im sie ehh), islandzki(hehe!!!), chorwacki(???), wersja dla nieslyszacych:ang.; dzwiek:dolby digital 5.1; 115 minut; i tam sa jeszcze jakies dodatki tylko nie po polsku i chyba bez polskich napisow) moim skromnym zdaniem warto!!!:)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones