PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=687079}

Niebo istnieje... naprawdę

Heaven Is for Real
6,6 46 530
ocen
6,6 10 1 46530
5,0 2
oceny krytyków
Niebo istnieje... naprawdę
powrót do forum filmu Niebo istnieje... naprawdę

Religijna nuda.

użytkownik usunięty

Film słaby. Bardzo słaby. Tekst "film oparty na faktach" jest wręcz śmieszny :)

ocenił(a) film na 5

Dałem trochę wyżej ale to rzeczywiście film familijny dla 8 - latków

ocenił(a) film na 1
ador2

Potwierdzam,straszne nudy,nic sie absolutnie nie dzieje.....0/10.kompletna strata czasu.

ocenił(a) film na 8
hustler_filmweb

przeczytajcie książkę ;)

ocenił(a) film na 5
MazureX

Książka książką a my tu film oceniamy , książka może być nawet dobra.

MazureX

Książka też jest gniotem.

ocenił(a) film na 8
ismena1990

czytałeś/aś? :)

MazureX

Niestety tak ;)

ismena1990

Książka jest cudowna - o ile się wierzy i rozumie. W innym wypadku nie ma po co sięgać.

ocenił(a) film na 2
hustler_filmweb

Do tego beznadziejny soundtrack...

ocenił(a) film na 3

Film dla katolickich świrów.

ocenił(a) film na 7
Matrioszek

Widać jesteś ateistycznym świrem.



ocenił(a) film na 3
shiva_171

Nie jestem ani ateistą, ani świrem. Jestem człowiekiem racjonalnie myślącym.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) film na 7
Matrioszek

Wiara sprawa prywatna.

ocenił(a) film na 7
Matrioszek

Dobra,naskoczyłem na ciebie bez powodu,więc przepraszam.

Katolicyzm ma sporo wad...

ocenił(a) film na 3
shiva_171

Każda religia ma swoje wady, i żadna z nich nie jest, ani lepsza, ani gorsza. Przeprosiny przyjęte.

Matrioszek

Bo każda to pic na wodę.

/close

Buuren

Tak jak twoja wypowiedź.

Matrioszek

➤➤➤ Nie jestem ani ateistą, ani świrem. Jestem człowiekiem racjonalnie myślącym.

Czy na pytanie "Czy uważasz, że jakiś bóg istnieje?" Twoja odpowiedź brzmi TAK?


-------------------------------------------------------------------------------- -------------------
Czy powinieneś wierzyć w boga? Sprawdź: http://www.filmweb.pl/user/impactor

ocenił(a) film na 3
impactor

Może istnieje wielu bogów, ale na pewno żaden nie stworzył świata, ani zwierzątek czy człowieka, jak to biblijne baśnie mówią.

Matrioszek

Czy potrafisz odpowiedzieć na to proste binarne pytanie za pomocą TAK lub NIE?

Matrioszek

Jest jeszcze jedna opcja - po prostu jesteś w błędzie.

Matrioszek

Człowiekiem racjonalnie myślącym.....Bez komentarza.

ocenił(a) film na 3
paulka865

Idź do drewnianego kościółka pomódl się i wspomóż "biednych" księżulków, a nie wtrącasz się tam, gdzie cię nie chcą.

Matrioszek

Sam się wtrąciłeś między wódkę, a zakąskę, a teraz zgrywasz cwaniaka. To ty jesteś niezłym świrem.

ocenił(a) film na 3
BartSmith

Nikogo nie zgrywam, i większymi świrami są księża pedofile i złodzieje typu Rydzyk. No, ale jeżeli tego nie dostrzegacie, to jesteście zwykłymi ślepcami, żeby nie powiedzieć inaczej... Niech wiara w mityczną krainę lub atmosferę - albo jedno i drugie - da wam pracę, nakarmi, to porozmawiamy.

Matrioszek

Gówno wiesz, a się mądrzysz. Zresztą o czym my tutaj dyskutujemy - mieszane księży i Rydzyka, którzy są ludźmi z Bogiem. Nie wiem, może tak jesteś wychowany, że uważasz, że wszystko ci się należy, ja jestem nauczony, że na wszystko trzeba samemu zapracować. Życie nie polega na dostawaniu rzeczy za darmo, bo mi się należy. To jest myślenie rodem z PRL-u, który zepsuł ludzi i dzisiaj widzimy tego efekty.

ocenił(a) film na 5
BartSmith

NIech jeszcze rzuca na tace, bo wtedy chyba maja ulge na sercu , ze czarnoksieznika dokarmili na nowy spoiler do bmw. Smieszna jest ta wiara, koles sie wypowiedzial na swoj temat, i odrazu na niego naskakujecie. Katolicyzm , religia bez tolerancji wb. innych. Tak chcecie niszczyc islam a katolicyzm jest chyba pod wzgledem okrucienstwa tuz za nimi. Jeszcze tylko im brakuje zeby w imie boga zabijali. Podejrzewam ze nie dlugo tez do tego dojdzie.
Fanatycy magicznego komiksu.....

Bajker123

Nie chodzę do kościoła, nie daję na tacę i nie uważam się za katolika. Coś jeszcze chciałeś dodać? Sądząc po poziomie twojego komentarza nie jesteś osobą pełnoletnią.

Tolerancja tolerancją, ale jeśli ktoś wrzuca wszystkich do jednego worka (pisząc, że wszyscy księża to pedofile i złodzieje) to nie będę patrzył na to bezczynnie. Poza tym jesteś śmieszny. Wspominasz tolerancję, a sam na końcu piszesz o fanatykach magicznego komiksu. Ile ty masz lat? Rzucałeś klockami w dzieciństwie kiedy coś ci się nie podobało?

Osobiście nic do islamu nie mam, ani do ich wyznawców - tych normalnych. Mam za to wielkie "ale" do fanatyków, którzy straszą Europę (a więc również i mnie) obcięciem głowy każdemu innowiercy oraz atakami terrorystycznymi. Jeżeli nie widzisz problemu to jesteś ślepcem, który widzi tylko czubek własnego nosa i nic poza nim.

ocenił(a) film na 5
BartSmith

Wiecej juz chyba nie musze dodawac bo nie ma to sensu.
Tak, ich sie bierze do jednej kupy.
Jestem osoba pelnoletnia, tylko nie kazdy sie stara pisac zdania poprawnie gramatycznie ani uzywac jakis nadzwyczajnych slow.
Jestem zwyklym czlowiekiem a nie poeta.

Bajker123

Jeżeli napisanie poprawnie gramatycznie zdania jest dla ciebie zbyt trudne to jest to poważny problem. A może to zwykłe lenistwo?

ocenił(a) film na 5
BartSmith

Co do islamu , mnie to nie obchodzi co oni beda robic sobie nawzajem albo innym.
Skoro kraje ich wpuszczaja do siebie (Polska miedzy innymi) , to robia to co u siebie i beda robic.
Na wlasne zyczenie bedziemy to miec.
Chiny i Japonia o ile sie nie myle nie wpuszczaja wgl. kebaba

Bajker123

Będzie ciebie to obchodziło dopiero wtedy kiedy ktoś z maczetą lub karabinem będzie latał koło twojego domu. Jesteś jedną z wielu osób w dzisiejszym świecie, które dopóki dany problem nie dotyka ich bezpośrednio to masz to w tyłku i nie patrzysz na problem przyszłościowo. Obyś nie obudził się z ręką w nocniku. Francuzi właśnie się obudzili, ale teraz jest znacznie trudniej niż jeśli działoby się to jeszcze kilka lat temu. Oby to nie był efekt domina.

ocenił(a) film na 5
BartSmith

To nie francuzi sobie to zrobili ,tylko ich rzad ktory ich tam sciagal. Tak jak polske non stop okradaja i nie masz na to wplywi tak oni nie mieli.
Co bedzie to bedzie . Czy zgine od karabinu czy pod samochodem wariata , nieobchodzi mnie to. A w przyszlosc sie nie patrze. Nie obchodza mnie losy tego kraju.

Bajker123

To w takim razie jeżeli ciebie nie obchodzi Polska to nie mamy o czym mówić. Zresztą można było się tego po tobie spodziewać od początku. Mam nadzieję, że kiedyś zmienisz zdanie.

Matrioszek

Jeśli pójdę to tylko po to by się pomodlić za takich jak Ty. Biednych i ubogich.

paulka865

Szczytem braku kultury, inteligencji i dobrego wychowania jest poniżanie i obrażanie kogoś za jego wiarę czy poglądy. Jeśli czegoś nie rozumiesz to nie uznawaj tego za chore i nierealne. Ludzie chyba nie mają własnego życia skoro tak przeżywają życie innych. Jedni wierzą w Boga inni w kasę jeszcze inni w UFO i co z tego? Każdemu należy się szacunek. Może się mylę ale na tym forum komentujemy filmy a nie własne "agresywne" poglądy i bolączki.

ocenił(a) film na 3
paulka865

Niech ci wspaniali katolicy też zaczną mnie szanować, a nie jeszcze szczekają, ja mam swoją opinię i ją wyrażam, na nikogo osobiście pierwszy nie napadłem, ale oczywiście "szlachetni" pseudoreligijni z "pięknego", bez wad kraju nad Wisłą muszą szczekać. A przecież ich "wspaniała" księga nakazuje przystawić drugi policzek. Hipokryci!

Matrioszek

Nie atakujesz? Nabijanie się z ludzi wierzących to także forma ataku. Masz ewidentny problem z ludźmi wierzącymi oraz ogólnie pojętą wiarą. Jak na razie to ty tutaj, jak to nazwałeś "szczekasz" jak piesek, ale kiedy ktoś cię upomni i pokaże ci co robisz źle to udajesz niewiniątko. Niedojrzałe, dziecinne wręcz zachowanie.

Poza tym skoro ci nie pasuje Polska - droga wolna, wyprowadź się np. do ateistycznej Korei Północnej lub lepiej, do jakiegoś kraju w którym za lekkie odejście od wiary karze się ścięciem głowy. Gwarantuję ci, że wtedy zatęsknisz za naszym "zacofanym" krajem, ale może być już wtedy za późno.

ocenił(a) film na 3
paulka865

Nie jestem, ani biedny, ani ubogi, ale co ty wiesz, skoro tylko szczekać potrafisz. Jeżeli chcesz wiedzieć, jestem człowiekiem, który sporo osiągnął, ale to dzięki ambicji, a także uczciwej i żmudnej pracy, a nie dzięki wierze.

Matrioszek

Człowiek, który sporo osiągnął nie ma czasu na nabijanie się z wierzących na forum Filmwebu. Wiem to, bo znam kilku takich. Więc albo jesteś wyjątkiem (w co wątpię) albo udajesz człowieka sukcesu, żeby twój autorytet był wyższy, a "argumenty" były mocniejsze. Poza tym, to ty jako jedyny w tym temacie krzyczysz i się zachowujesz jak gówniarz. Mam tylko nadzieję, że jesteś prowokatorem, który ma zbyt dużo wolnego czasu.

ocenił(a) film na 3
BartSmith

Możesz sobie wątpić i wierzyć, w co chcesz. Ja wiem swoje i nikogo nie udaję. Moje argumenty i bez tego są silne. Nie jestem prowokatorem, lecz osobą, która wyraża swoją opinię i nie myśli, jak reszta "wszechwiedzących" katolików, dlatego szczekacie na mnie. Jednak niczego innego się nie spodziewałem, wspaniała wolność słowa w wspaniałym kraiku.

Matrioszek

Jakie argumenty? Chłopie ty masz mnóstwo kompleksów i niskie poczucie wartości, do tego okraszone nienawiścią do religii. Widać to na każdym kroku kiedy tylko się wypowiadasz. Poza tym wolność słowa kończy się wtedy kiedy dotyka się strefy prywatnej, a tą strefą jest także wyznanie. Dopóki nie zaczniesz szanować innych i nie zmienisz swojego nastawienia to nikt ciebie też nie będzie szanował. Z kolei jeśli ci duszno w Polsce to możesz przeprowadzić się do bardziej ateistycznego lub tolerancyjnego kraju, tak jak pisałem to wcześniej. Droga wolna.

BartSmith

Zgadzam się z Tobą. Człowiek sukcesu a zachowuje się jak zwykły "burak". Pisze,że ktoś tu "szczeka". A jedyną osobą która to właśnie robi jest on sam. Śmieszny jest i niepoważny. Irytują mnie tacy ludzie.

ocenił(a) film na 3
paulka865

A ty mnie irytujesz, jedynie sama będąc osobą śmieszną,

Matrioszek

Daj spokój człowieku. Twoje słownictwo, wypowiedzi i "silne argumenty" zalatują zwykłym brakiem kultury. A z takimi ludźmi nie rozmawiam. Poza tym powtarzam jeszcze raz - to forum gdzie komentujemy FILMY a nie wiarę i poglądy religijne. A na pewno nie w tak wulgarny i chamski sposób.

ocenił(a) film na 5
Matrioszek

Nie denerwuj sie :D . Katolik nie przyjmuje , ani nie toleruje innej religi. Ale uwaza siebie za wielkiego czlowieka, dobrego dla spoleczenstwa, wielce tolerancyjnego ,

Tak samo uwazam, smiech mnie nabiera jak ludze dziekuja bogu za swoje osiagniecia.
Najbardziej mnie tylko wkurza jak zachoruje i odrazu leci do lekarza ,a nie do kosciola prosic o wyzdrowienie.
Taka wiara.....

ocenił(a) film na 3
Bajker123

Katolicy to hipokryci, do tego ślepi, ale niech sobie będą i opowiadają bzdury, jeżeli to ich podnieca. Przecież lubią lizać księżom kolana i tracić pieniądze na ich paliwo i samochody. Uczą tolerancji i miłości, a nienawidzą wyznawców innych religii. Do tego ich mordowali i mordują po dzień dzisiejszy. Bydlęta.

Jest tak, jak piszesz Bajker123 - nie leczy ich bożek, lecz ludzie posiadający wiedzę, do tego wiecznie marudzą, że nie mają pieniędzy. Szkoda, że bożek im nie dał. Napisałem swój komentarz wyżej, mam swoją opinię i ją wyraziłem, ale szczekacze musieli mnie zaatakować, więc nie pozostanę dłużny.

ocenił(a) film na 5
Matrioszek

Gdzieniegdzie moglbys troche przychamowac. Publiczna obraza typu,,bydleta " moze byc karalna przeproinami a w najgorszym wypadku 300 zl chyba :).

Raz na innym forum zadalem pytanie odnosnie miejsca w ktore bym chcial pojechac motocyklem na wycieczke z kumplami.
Koles mi odrazu wyjechal z tekstami ze dawcow tak nie chca ,i bede kolejnym co bedzie chalasowal i mandaty placil... Wkur*** mnie juz ta odpowiedzia to tez mu odpisalem , straszyl mnie resortem hahah , ze w swojej odp. go obrazilem, jak mu napisalem ze pierwszy zostalem obrazony , du*a cicho juz byla.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones