PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=31597}

Niekończąca się opowieść II: Następny rozdział

The NeverEnding Story II: The Next Chapter
6,4 7 432
oceny
6,4 10 1 7432
Niekończąca się opowieść II: Następny rozdział
powrót do forum filmu Niekończąca się opowieść II: Następny rozdział

lipa

ocenił(a) film na 2

duzo gorsza od pierwowzoru, głowny bohater wyglada jak jakis mymlok. Cala gra aktorska jest do bani. Ta czesc nie powinna nigdy powstac

Adamo

Zgadzam się. Na siłę próbowali zrobić kolejną część ciesząc się z sukcesu pierwszej, 10 x lepszej.
Aktorzy znacznie gorsi.

Sephiroth_Jokelainen

Mi się w sumie jedynka i dwójka podobały - gorzej było z trzecią częścią ;)

ocenił(a) film na 6
aniolek1234

Mnie też się pierwsza i druga część podobały, a co do trzeciej, to jej jeszcze nie znam, więc się nie będę na jej temat wypowiadać. :)

Adamo

Mymlok? Trochę więcej szacunku dla traicznie zmarłego aktora.

ocenił(a) film na 3
marcinek259

Ten aktor grał dobrze, tylko scenariusz to jakaś porażka.

ocenił(a) film na 6
marcinek259

Słusznie, to był świetny aktor i słówko "mymlok" o jego postaci w filmie pachnie mi obelgą. W ogóle aktorzy byli nieźli, chociaż film byłby lepszy, gdyby to Herman Weigel napisał scenariusz, a nie Karin Howard. A wracając do obsady aktorskiej - łatwo krytykować tych aktorów, których właściwie się nie zna, bo się nie widziało filmów z ich udziałem. I moja uwaga odnośnie krytykowania obsady odnosi się do tych osób, które wypowiadają się nieprzychylnie o aktorach.

ocenił(a) film na 6
marcinek259

Zapomniałam dodać, że także ze względu na Jonathana Brandisa jako Bastiana podobał mi się ten film. Ładny był ten chłopak...

ocenił(a) film na 2
marcinek259

To, że umarł to już nie mogę powiedzieć o filmie w których zgodził sie zagrać i jednocześnie zgodził się być ocenianym za grę przez innych?. Joanno to za co ja mam oceniać tego aktora jak nie za grę w tym filmie? Grał tu źle i tyle, taki jest zawód aktora że ma być oceniany...po to gra

ocenił(a) film na 5
marcinek259

Uwielbiam takie gadki. Fakt, że sam się zabił ma niby podnosić jego wartość jako aktora? Też mi argument.
Moim zdaniem był dość kiepskim aktorem i zgadzam się z autorką wątku; film nie powinien był powstać.

ocenił(a) film na 5
Tigercub

*autora wątku miało być ;)

marcinek259

tragicznie zmarły ?! szacunek ?! za co ? za to ze sie wydyndał na linie

Adamo

Jakiego pierwowzoru? To jest ekranizacja drugiej połowy książki, więc chyba chodzi o to, że nie może równać się z książką.

ocenił(a) film na 2
Woockash75

oczywiście zły dobór słów :) masz racje

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones