PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=469365}

Nienarodzony

The Unborn
5,7 51 916
ocen
5,7 10 1 51916
3,8 6
ocen krytyków
Nienarodzony
powrót do forum filmu Nienarodzony

Unborn to średniej klasy horror średnio trzymający widza w napięciu. Nie moge jednak powiedzieć, że film mi się nie podobał bo tak nie było. Miałem niezły ubaw na sali kinowej gdzie wszyscy faceci żwawo komentowali wygląd Odette Yustman, szczególnie podczas sceny w łazience gdy była w samych majciorach i obcisłym podkoszulku. hahaha nawet teraz gdy o tym pomyślę chce mi się śmiać! scena w której Casey obraca się do kamery WYRAŹNIE widać jej...waginę i dźwięk "łoooooooooo" wydany przez 100 chłopa (yep, to była naprawdę duża sala) był bezcennym przeżyciem :) ogólnie film oceniam na 7/10 za to, że przewijał się przez niego dość oczywisty, związany z Polską wątek. pozdrawiam

użytkownik usunięty
rafalm27

łał! faktycznie niezłe przeżycie, wydaje mi się że tych 100 chłopa waginy w życiu nie widziało ;) mała rzecz a cieszy :)

ocenił(a) film na 4

buhahah siwietna riposta :D buhahahahahhahahahha

ocenił(a) film na 9
Victor_Delacroix

zgadzam się z przedmówcą<lol> hehehehehehe

Baza26

a ja myślę, że ta riposta padła z ust zazdrosnego homoseksualisty, którego nie podnieca widok "muszelki" i wprawia go to w irytację...

i właśnie to mnie w tym najbardziej zadziwia jak można tak hurtowo zareagować na ten naturalny widok ;) pozdrawiam

użytkownik usunięty
rafalm27

hmmm reakcja wrodzona, najwyraźniej każdy facet ma to we krwi. z małymi wyjątkami rzecz jasna haha

wracając do tematu - z chęcią obejrzę dany film. z Twojej opinii wnioskuję, że to przeciętniak, lecz ma dość interesującą fabułę. nie wspominając już o dodatkowych atrakcjach...

"łoooo" waginy łączmy się!pozdrawiam.


rafalm27

Hmm...A to ciekawe. Ja też widziałam ten film i jakoś nie zauważyłam w tej scenie tego, co ty. No cóż, głodnemu chleb na myśli ;)

użytkownik usunięty
xena_4

Xena i jak oceniasz film? napisz cosik więcej, jak widac powyżej Panowie mają wyobraźnie...

ocenił(a) film na 5
xena_4

A my musimy czekać do marca żeby to puścili, mogli by przynajmniej dvd od razu dać.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
rafalm27

Film był taki sobie. Nawet mnie nie przerażał. Raczej śmieszył. Ale nie dziwię się facetom, że tak żywo reagowali na widok pięknej Odette w łazience. Z mojego kobiecego punktu widzenia wyglądała całkiem nieźle.

ocenił(a) film na 2
rafalm27

To jest zwyczajne ubranie!w kazdym filmie prawie cos takiego zostaje podkreslone a Wy ,ze ,,wagine ''bylo widac to jakas paranoja.Moze panowie niedlugo beda nas swoimi oczami przeswietlac na ulicy hahah Po za tym chyba nie maja pojecia jak owa wagina wyglada.Biedaki

ocenił(a) film na 2
rafalm27

szczerze się zawiodłem, nic specjalnego a najgorsze jest to, że wszystkie sceny są pokazane w trailerze. zresztą taka sytuacja ma miejsce od dawna.
można obejrzeć albo iśc z psem spacer...

rafalm27

Moze sie wam nie podobał bo mieliście kinówke co? ;)
Pytanie to jest remake z 91'? Bo tamten film był bez reweli, mimo że miałem max 12 lat jak go oglądałem to nie był straszny. Pamiętam że miałem polewe z karła bez rąk i nóg na deskorolce haahah.
Poza tym tez jestem zdziwiony że "100 chłopa" w stanach tak sie napaliło na srom że był0 "ŁOOOŁ" nie wiedziałem że kobiety w stanach są takie liberalne że chłopaki muszą sobie używać w kinie

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones