PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=827794}

Nieplanowane

Unplanned
5,8 9 623
oceny
5,8 10 1 9623
2,5 4
oceny krytyków
Nieplanowane
powrót do forum filmu Nieplanowane

festiwal nienawisci

ocenił(a) film na 10

przewiduje niezly bol d****y w komentarzach pod tym tytułem ze strony bardziej postepowych uzytkownikow filmwebu.

demoncey

Mówiłem krzysiu-siusiu ja mam wiedziec co ja z tego bede miał. To że ty nie jesteś z grona już wiemu... to jak fałszywa to ideologia ta katolickość biblijna też wiemy. Gdyż ten fragment nie jest TOBIE ZNANY WIELKI OBROŃCO PRZEZ ATAK

ocenił(a) film na 10
Bonus

Krzysiu mam prośbę? mógłbyś redagować swoje posty przed wysłaniem?tego bełkotu nie da się czytać.

demoncey

Krzysiu-siusiu. Po najeździe na rodziców nie tobie decydować i nawet prosić co kto mógłby czego nie powinien. Teraz nagle udajesz głupia i nie umiesz czytać, cóż za przydatna umiejetność nagle ją zarobiłeś tak jak myślenie. Biblia i nie wiesz nie wnikasz co tam jest bo ci zasugerowano byś nie myślał nie wnikał. Przyjmował wybrane urywki.

demoncey

Wyjaśnię ci bo chyba robisz się senny i idzieś spać. Nie o żadnej dojrzałosci była ta rozmowa nie wiem jak u ciebie tylko zeszło na jakieś konkluzje ze słowem "dojrzałość polega na".

ocenił(a) film na 3
demoncey

Chciałabym odnieść się do samego filmu, do czego wierzę ten portal został stworzony. Moim zdaniem film ten nie jest tzw. "gniotem", występują w nim zwroty akcji (choć oczywiście przewidywalne), posiada on też fabułę, która moim zdaniem się klei. Jednak jako osobie z wykształceniem medycznym pierwszym i największym zarzutem dla tego filmu jest jego sprzeczność z wiedzą medyczną. Poczynając od pierwszej sceny - nie ma badania które prezentowałoby ruchy kogokolwiej w takiej dynamice, ponadto, żaden płód nie prezentuje tak złożonych ruchów jak te zaprezentowane w animacji. Po drugie, główna bohaterka podczas oraz po dokonaniu aborcji jest w szoku odnośnie ilosci wydalonego płodu i popłodu - (nie mówię że jest tak w każdym przypadku, choć powinno być) każda osoba dokonującą aborcji powinna otrzymać wcześniej pełną informację na temat tego jak przebiega cały proces i jakie zmiany zajdą w jej ciele. Moim trzecim argumentem chciałabym uświadomić części z komentujących, że aborcja w Polsce nie jest tak prosta, jak dla postaci z filmu. W Polsce istnieją 3 sytuacje w których kobieta może dokonać aborcji: 1) kobieta ktora zaszła w ciążę w wyniku gwałtu
2) kobieta dla której utrzymanie ciąży stanowi zagrożenie życia
3) kobieta u której płodu stwierdzono wady niepozwalające na samodzielne przeżycie;
chciałabym tu też nadmienić, że dla przeciętnej kobiety samo stwierdzenie jednego z trzech powyższych warunków nie gwarantuje aborcji. Potwierdza ją dopiero decyzja komisji ds. etyki, która zbiera się i debatuje nad jej przypadkiem. Dopiero po pozytywnej decyzji komisji kobieta może zgłosić się do szpitala, aby uzyskać zagwarantowaną jej w ustawie pomoc w terminacji ciąży.
Reasumując film budzi we mnie duże zastrzeżenia pod względem treści naukowej, ale bardzo chętnie przedyskutuję wszelkie wątpliwości. Zapraszam do kontaktu.

MissP

Ja nie oglądałam filmu, ale od pewnego czasu interesuje się rozwojem człowieka i może udzielisz mi odpowiedzi na dwa pytania

1. Często ludzie zastanawiają się czy płód jest człowiekiem. Ja myślę, że płód to stadium rozwoju homo sapiens czyli człowieka, więc z założenia płód jest człowiekiem. Człowiek jest od poczęcia do śmierci i przechodzi przez kilka etapów rozwojowych i właśnie płód jest jednym z takich etapów. Innymi są niemowlęctwo, czy wiek dorosły. Czy mój to rozumowania jest logiczny?
2. Czy można założyć, że płód posiada świadomość, która wyraża się poprzez instynkt przetrwania i wolę życia? Mam na myśli ostatnie badania, które wykazują, że kobiety posiadają DNA dziecka, ponieważ kiedy zachodzi taka konieczność to płód wysyła własne komórki "na pomoc matce" celem jej leczenia, gdyż wie, że bez niej nie przetrwa. To jest informacja z książki popularnonaukowej "Pierwsza zagadka" i drugie to fakt, że płód podczas aborcji próbuje walczyć i unika kontaktu z rurą ssawkową czy jak to się nazywa, tą informację mam z nie potwierdzonego źródła, więc trudno mi ocenić jej wiarygodność

Bardzo dziękuję za odpowiedź. Pozdrawiam

ocenił(a) film na 1
demoncey

no rzeczywiscie Ty jestes najbardziej postepowy oceniajac na 10 film, ktory juz w 6. minucie pokazuje 13-tygodniowy zarodek uciekajacy w panice przed rurka :D naprawde wierzysz w ten stek bzdur, a moze nie masz wiedzy, czy po prostu propagujesz klamstwa? pozdrawiam

ocenił(a) film na 10
Novaak25

Oskarku nie wiem jakie klamstwa propaguje, ja tylko ocenilem ten film na 10. Wyluzuj to tylko film.

demoncey

Nie ma powodu zeby Cię hejtować, wystawiłeś taką ocenę, żeby zirytować innych i tyle. Gdybyś film obejrzał, zdawałbyś sobie sprawę jakie idiotyzmy zawiera - np. płód tańczący breakdance podczas aborcji.

ocenił(a) film na 10
ziumbala

Ten moment kiedy Julki i Oskarki o wychowane na netflixie zaczynaja tropic niescislosci i przeklamania w filmach :)

demoncey

Aborcja to bardzo straszna rzecz, to rzecz taka której żadna kobieta wolałaby nie robić ale niestety ten ludobójczy akt jest najczęściej popierany przez ludzi którzy robią na tym dużą kasę i ludzi którzy mają za nic ludzkie życie stąd wszelki atak lewaków na ten film. Aborcja w skrajnych sytuacjach powinna być dopuszczalna ale jeśli ktoś chce jej stosować jako środka koncepcji to powinno być to zabronione bo aborcja to jest zabójstwo i powinien być to środek ostatecznej ostateczności a nie tego jak laska nie potrafi się powstrzymać a później są tego konsekwencje, są inne metody od aborcji.

ocenił(a) film na 10
demoncey

Nie nazwałbym zwolenników skrajnej lewicy i morderców dzieci postępowymi. Ci ludzie są jak zwolennicy Lenina co wywołali rewolucje bolszewicką

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones