PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=631042}

Niepokonani

Undefeated
7,1 833
oceny
7,1 10 1 833
Niepokonani
powrót do forum filmu Niepokonani

zważając na tytuł (niepokonany) i produkcje Ju Es End Ej, oraz kolesia w stroju futbolowym rewelacji nie wróże :)
p.s
osobiście uważam że amerykanie powinni spróbować angielskiej odmiany tego futbolu :D to prawdziwie męska gra, w ochraniaczach juz nie to samo.

Suchy8808

moze i masz racje, ale jakbys biegl tam z pilka i wielki murzyn powalil cie na ziemie to zmienilbys zdanie

ziolo

biegam po dziś dzień z tą piłką i wiem jakie są realia, ale kto co lubi :)

Suchy8808

nie wiem nigdy nie gralem w fa, natomiast w pilke nozna juz codziennie trenuje. po prostu wielki szacun dla futbolistow amerykanskich

ziolo

Suchy miał raczej na myśli rugby, nie piłkę nożną. ^^ FA wywodzi się właśnie z tej pierwszej gry, bo z drugą ma niewiele wspólnego (ot zbieżność nazwy - nic więcej).

Suchy8808

Chyba jednak nie biegasz z zadna pilka , i nie wiesz jakie są realia skoro na Rugby mowisz "angielska odmiana futbolu amerykanskiego" , i jesli jedyna dla Ciebie różnicą odrózniajaca rugby od futbolu amerykanskiego jest brak ochraniaczy w tym pierwszym.

bdk1985

Piękny post. Another troll bites the dust ;-)

Krooger

HAHAHAH. Jest tylko jedna odmiana futbolu "angielskiego", i na pewno nie są nim rugby... U Anglików futbol to po prostu futbol, czyli po naszemu piłka nożna ;]

Nie no naprawdę "angielski futbol" zmiażdżył mnie...

Krooger

nie rozumiem , wnioskuję że mogę być za głupi lub zbyt obżarty ;) pozdrawiam mimo wszystko ;)

bdk1985

Czego nie rozumiesz? Napisałem, że bardzo konkretnie odpowiedziałeś na post napisany przez Suchy8808, który swoją wypowiedzą trolluje forum. Nie oglądał i nie ma bladego pojęcia o sporcie, który w tym filmie jest przedstawiony. Czy teraz jest wszystko jasne?

Krooger

zastanawiałem się po prostu czy ironizujesz czy nie, teraz juz wszystko jasne ;) rilaks , tejk it iiiiiizi :)

bdk1985

Spoko. Hepi nju jer!

Suchy8808

nie to samo, bo rugby (o ktorym mowisz jak sadze) i FA to zupelnie rozne sporty, ale na pewno nie mozna jednoznacznie stwierdzic ze jeden jest bardziej meski (sic!) od drugiego... w rugby nie ma ochraniaczy ale przez to uderzenia sa srednio 2 razy slabsze, niedozwolone sa ataki glowa, w nogi i w zawodnika bez pilki. ponadto wejscia na pelnym sprincie w przeciwnika sa tez duuuzo rzadziej spotykane. powalenia to bardziej 'sprowadzenie do parteru/polozenie' przeciwnika a nie kolizja korpus w korpus na duzej predkosci. za to odnosi sie duzo ran i leje sie krew i przez to dla duzej wiekszosci ignorantow rugby wydaje sie bardziej 'meskie' od FA co jest bzdura ;) wystarczy troche zaglebic sie w temat.

raspy23

Pięknie powiedziane od siebie dodam jeszcze że FA to bardziej szachy,a rugby to bardziej warcaby.

Suchy8808

Powiem ci tak, jestem maniakalnym pasjonatem tradycyjnego futbolu, czyli po naszemu piłki nożnej, ale nie lekceważyłbym ani nie wyśmiewał futbolu amerykańskiego i tamtejszej NFL, bowiem bez żadnej przesady na pewno jest to najbardziej zaawansowany taktycznie i strategicznie sport zespołowy i piłka nożna jest przy nim bardzo prostą prostą grą pod tym względem. Podkreślę - nie chodzi o zasady i reguły gry tylko o możliwości taktyczno-strategiczne. Trochę udało mi się kiedyś liznąć tematu grając w wydawałoby się głupie "NFL Madden" na konsolach tv. Kumpel kiedyś mi podrzucił i powiedział że całe USA w to rypie, począwszy na zwykłych robotnikach a skończywszy na sędziach czy lekarzach.

huo_sanchez

chyba że chodziło ci o co innego, np. o rugby, w których anglicy faktycznie są świetni, ale termin angielskiego futbolu kojarzy mi się tylko i wyłącznie z piłką nożną...

Suchy8808

To ja polecam football australisjki:D
http://www.youtube.com/watch?v=yIReSJhQor0

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones