PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=4679}

Nieugięty Luke

Cool Hand Luke
7,7 12 756
ocen
7,7 10 1 12756
7,8 10
ocen krytyków
Nieugięty Luke
powrót do forum filmu Nieugięty Luke

Niedawno ten film miał ocenę w granicach 9,00 a teraz ma ledwie ponad 7. Jakiś kretyn specjalnie mu serie jedynek wystawił.
Bo nie chce sie wierzyć że tak świetnemu filmowi wszyscy jedynki wstawiają.

ocenił(a) film na 10
fenomenonumeroone

Kretynów niestety na filmweb nie brakuje.

Motorcycle_Boy

tak.... po prostu debile patrza na top 100 i jak czegos nie widzieli lub jest z ponizej 2000 roku produkcji to wystawiaja 1 bo zwyczajnie nie przekonali sie jeszcze do takiego kina.... na szczescie filmweb w topach jeszcze zachowuje w miare obiektywizm :)

ocenił(a) film na 6
fenomenonumeroone

serie jedynek wystawił? a jak to sie robi? ja moge tylko jedną!

ocenił(a) film na 9
schiz

Zakładasz kilkanaście kont i jazda z jedynkami.

ocenił(a) film na 3
fenomenonumeroone

Jedynka może to za mało ale nielubie tego filmu poprostu , gdy go odświeżyłem sobie ostatnio jeszcze bardziej mnie zirytował niż kiedyś , tylko 3/10 ....film jest słaby na tle filmów z tej epoki gdzie robiono dzieła wybitne

ocenił(a) film na 6
zenton

wymien te wybitne bo chce obejrzec

ocenił(a) film na 3
schiz

chodziło mi ze w tym okresie czyli koncówka lat 60-tych , początek lat 70-tych powstało wiele filmów które sie zapisały w historii kina i dziwie sie tak wysokiej nocie Nieugietego Luka na Filmweb,te filmy to np. Ojciec Chrzestny ,Dobry , zły i brzydki,Chinatown,Lot nad kukułczym gniazdem,Absolwent.

ocenił(a) film na 6
zenton

no mnie tez sie srednio podobal. ..a wielu zachwyconych.

Jakies sa których nie widzialem? chyba nie......

zenton

Ja się nie dziwię tym bardziej że na IMDB jest ona wyższa.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones