PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=33160}

Niewidoczni

Dirty Pretty Things
6,9 8 611
ocen
6,9 10 1 8611
6,8 5
ocen krytyków
Niewidoczni
powrót do forum filmu Niewidoczni

Wiele spodziewałem się po tym filmie, jednak poważnie się rozczarowałem. Na początku naprawdę zapowiadał się dobry thriller, ale później mizeria tego filmu aż uderzała w oczy. Bohaterowie są albo krystalicznie czyści albo źli do szpiku kości, nie ma nic pomiędzy przez co nie mogę się z nimi identyfikować. Zamiast dramatu mamy melodramat próbując żerować na tanich emocjach. Na pochwałę zasługuje dobre aktorstwo i pierwsza połowa filmu.

ocenił(a) film na 8
Wostock

No tak... lepiej piać z zachwytu nad filmem "Pulp Fiction"

ocenił(a) film na 3
Mimoza40

Pulp fiction to jeden z bardziej rewolucyjnych filmów w historii kina, który spokojnie można nazwać dziełem totalnym nie to co ten mierny dramat społeczny. Poza tym jeśli masz mi wypominać moje upodobania to daj sobie spokój z dyskusją.

ocenił(a) film na 8
Wostock

Film "Niewidoczni" porusza istotny problem naszej cywilizacji. To bardziej dramat niż thriller.
Jego scenariusz pretendował do nagrody Oskara to po pierwsze, a po drugie tu nie ma żerowania na tanich emocjach w przeciwieństwie do
"Pulp Fiction" więc Ty się identyfikujesz z takimi filmami?
Nie zgadzam się z Twoją niska oceną tego filmu, stąd moje zdanie do Ciebie.

ocenił(a) film na 3
Mimoza40

Czasy kiedy zawyżałem ocenę byle filmidła bo to było "ambitne" czy "poruszało ważne tematy" to już odległa przeszłość. Dla mnie liczy się fabuła i bohaterowie, a czy mam do czynienia z kinem rozrywkowym czy artystycznym nie ma dla mnie znaczenia.Pulp fiction nie porusza jakichś ważnych tematów, ale genialnie bawi się konwencją i wciąga widza jak wir wodny i to jest dla mnie najważniejsze.

Wostock

Wiem. Ale nie chciałbyś być w skórze czarnego uchodźcy z Afryki w USA?

ocenił(a) film na 3
voleon

Sporo czytam na ten temat, więc raczej nie muszę tego robić przez dosyć średni film.

ocenił(a) film na 5
Wostock

Dużo racji, ale ocena 3/10 jest trochę za niska. Bądź co bądź pierwsza połowa filmu jest dobra.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones