PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=638357}

Niewierni

Les Infidèles
4,3 10 401
ocen
4,3 10 1 10401
4,0 3
oceny krytyków
Niewierni
powrót do forum filmu Niewierni

Co o tym myśleć ?

ocenił(a) film na 2

Nie wiadomo czy to komedia ? Raczej wątpliwe, dramat, obyczaj ? Prędzej zabawnych momentów nie miał, jako dramat wypada blado, sama treść ? Chyba nie do końca dla mnie zrozumiała przyznaję że nie skupiałem się za bardzo na tym filmie pod kątem dramatu. Trochę może go krzywdzę ale uważam że zmarnowałem prawie 2h życia ! Po prostu nie potrafię się do niego odnieść i nie wiem czy był aż tak słaby czy aż tak nijaki. Wypadałoby obejrzeć drugi raz ale... chyba aż tak bardzo się nie skrzywdzę.

ocenił(a) film na 1
xsewx

Ująłeś moje myśli. W pełni podpisuję się pod Twoją wypowiedzią. Ja filmu po prostu nie zrozumiałam i nie wiem czy zrozumieć bym nawet chciała. ŻADEN aspekt mnie nie ujął i obejrzeć go ponownie zdecydowanie NIE CHCĘ.

ocenił(a) film na 1
xsewx

Popieram w 100%. Uważam że jest to jakaś parodia dramatu psychologicznego, ukazująca po prostu problem ludzi uzależnionych, jednak w tak prymitywny sposób, że jest on ciężki do przyjęcia...szkoda czasu na ten film!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones