PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=638357}

Niewierni

Les Infidèles
4,3 10 401
ocen
4,3 10 1 10401
4,0 3
oceny krytyków
Niewierni
powrót do forum filmu Niewierni

Jak sądzę i widzę, większą cześć stanowi niezadowolona część kobiecej widowni. Film jest naprawdę śmieszny i nie rozumiem jak można się na nim nudzić. Wbrew temu co piszą niektórzy, zwiastun nie pokazuję wszystkich dobrych scen z filmu. Utrzymany w klimacie i humorze typowo francuskim. Zdecydowanie ujęty z męskiego punktu widzenia pomimo iż "współreżyserem" jest kobieta.

Jest przeznaczony zdecydowanie na wyjście z kumplami do kina, a nie na wieczór z dziewczyną i zbudowanie spokojnej i romantycznej atmosfery na jego dalszą część. Chyba że dziewczyna jest wyluzowana i z dystansem do świata ale wszystkie tak mówią a potem... robi się nie miło.

użytkownik usunięty
Nemezis_83

Zgadzam się, film jest momentami bardzo śmieszny, ale to raczej komediodramat. Takie odniosłam wrażenie wychodząc z kina, nastawiałam się na głupawą, lekką komedię, a momentami było ciężko..Niemniej jednak uważam film za bardzo dobry, trochę zmuszający do myślenia. Nie rozumiem, dlaczego tak kiepsko ludzie oceniają ten film - prawda w oczy kole czy co? Pokazuje zarówno typowe zachowania facetów, ale także i kobiet.

Racja!!! Ja też uważam, że to bardzo dobry film - sama prawda o kobietach i facetach i o tym jak zdradzają, tylko przeważnie kobietom takie tematy nie leżą, a w tym filmie zostało pokazane jak to faktycznie jest i to niektórych chyba boli! Poza tym wbrew pozorom to nie głupia komedia jakich wiele, tylko dość ambitne kino, a takie nie wszystkim pasuje!!!

użytkownik usunięty
alex_mik

Niektórzy po prostu nie są w stanie udźwignąć prawdy...

alex_mik

wypraszam sobie, jestem kobietą i ten film bardzo mi się podobał!a wiec nie uogólniej! jak już co to raczej film nie spodobał się facetom, którzy mogli nie ścierpieć gejowskiego seksu na końcu! wiekszość negatywów na forum jest jednak od facetów

ocenił(a) film na 7
Nemezis_83

Film faktycznie pokazany z męskiego punktu widzenia, ale dużo tu ukrytej samokrytyki, bezproduktywnego gonienia za króliczkiem dla samej pogoni...Film spodoba się ludziom z dystansem bez względu na płeć.

ocenił(a) film na 8
siLk_2

Można zaliczyć niektóre elementy do samokrytyki, jednak naturę ciężko oszukać. Ale z tego względu film jest bardzo jednostronny bo kobiety w zasadzie robią dokładnie to samo, tylko mniej o tym mówią. Deklarowanych facetów przez kobiety należy pomnożyć razy trzy a deklarowane kobiety przez mężczyzn podzielić przez trzy :). Taka jest zasada...

Z pogonią powstaje pytanie kiedy jest ona produktywna? Chyba będzie to subiektywna ocena zależąca od potrzeb jednostki.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones