PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=638357}

Niewierni

Les Infidèles
4,3 10 401
ocen
4,3 10 1 10401
4,0 3
oceny krytyków
Niewierni
powrót do forum filmu Niewierni
Monika_2000

Jak mam odbierać ten wpis? Ogólnie filmy francuskie, włoskie, portugalskie nigdy mnie do siebie nie przyciągały, wręcz ich unikam przeglądając kanały na kablówce w poszukiwaniu czegoś śmiesznego. Twierdzisz zatem, że ten film to kicha? A może skierowany jest do wybranej grupy odbiorców - samców? Na którymś ze zwiastunów, które oglądałem w sieci jeden z bohaterów "utknął" przyrodzeniem w tylnym wyjściu swojej kochanki. Wiele jest takich scen? Zastanawiam się, czy mogę ten film oglądnąć z dziewczyną-koleżanką, czy lepiej byłoby zaprosić sobie kumpli na seans przy piwie?

ocenił(a) film na 3
xyz616

Film reklamowany jest, był, jako komedia - to niestety nie jest komedia, raczej obyczaj. Prócz kilka smaczków, m.in. ten o którym piszesz, nie ma za dużo do polecenia. Szczerze Tobie radząc - idź na inny film. Dobrze radzę. Film jest beznadziejny!

ocenił(a) film na 2
xyz616

Zgadzam się z Moniką. Film jest beznadziejny. Te śmieszne scenki są chyba po to, by zrobić zwiastun, który nijak się ma do całości. Słaby i denny ten film jak mało który.

ocenił(a) film na 3
Monika_2000

jeśli ktoś chce obejrzeć ten film, a jednocześnie ma obawę, że straci czas - niech obejrzy trailer, jest extra, bo w zasadzie zawiera wszystko co najciekawsze w tym filmie. resztę pomijam. pozdrawiam

ocenił(a) film na 3
bboyliklik

i właśnie przez trailer zostałam oszukana, oczekując że ubawię się po pachy. Niestety... :/

Monika_2000

Jakos mnie to nie rozsmieszylo. Szczerze mowiac, caly czas spodziewalem sie ze wyloni sie glowa jakiejs blondyny spod kierownicy, ale rozczarowalem sie :P

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones