PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=638357}

Niewierni

Les Infidèles
4,3 10 401
ocen
4,3 10 1 10401
4,0 3
oceny krytyków
Niewierni
powrót do forum filmu Niewierni

Chciałem iść do kina jak co tydzień i do wyboru są dwie piątkowe premiery - "Niewierni" z oceną 4,5 oraz "Bitwa pod Wiedniem" w porywach dochodząca do 3,5... Jakaś porażka, biorąc pod uwagę, że "Śmiercionośny express 5D" ma lepszą ocenę...
Czy naprawdę nie ma nic ciekawego w kinie na ten tydzień, jeśli się widziało w zasadzie wszystko w ostatnim czasie???

ocenił(a) film na 7
jomalkovic

Edit:
Zwrot finansowy z inwestycji Bitwy pod Wiedniem zostawiam gimnazjalizstom, bo zapewne będzie stałym punktem wyjść ze szkoły, a za chwilę z pewnością pojawi się w telewizji i to pewnie w odcinkach...
Poszedłem za to na Niewiernych i napiszę otwarcie, że dawno recencje z FW tak mocno nie mijały się z moją opinią. Film zdecydowanie nie jest komedią, jest nieco przydługi, ale generalnie tak niska ocena, jaką dostał tutaj, jest niezasłużona.
Z pewnością film daje do myślenia, żenuje męską część widowni w wielu scenach, w niektórych wymusza nawet grymas uśmiechu. Nie mniej, nie trafia u mnie na czarną listę. Proponuję przeczytać recenzję z pierwszej strony portalu, bo wyjaśnia co autor miał na myśli i w jakiej konwencji jest zrobiona, wtedy część będzie jasna od samego początku. Jeśli lubimy kino dla kina, polecam, choć mam świadomość, że jestem w mniejszości.

jomalkovic

Zachęciłeś mnie do obejrzenia tego filmu. Przeczytałem też recenzję, o której piszesz i ona również potwierdza, że ten film ma potencjał na coś ciekawego.
Kiedyś moja znajoma poszła na "Lost in translation" i mówiła, że bardzo nudna ta komedia. Tak samo film Stuhra "Pogoda na jutro" był reklamowany jako komedia. Jak ognia unika się określenia "komediodramat".

ocenił(a) film na 7
Newerherdow

Mam nadzieję, że po obejrzeniu będziesz podobnego zdania. Staram się wstawiać obiektywne recenzje z dużą dozą subiektywizmu... Ja się nie wynudziłem, a film daje do myślenia. Napisz co sądzisz jak będziesz po.
P.S. W najbliższym czasie wchodzi Whisky dla aniołów - polecam. Byłem na premierze podczas festiwalu w Kazimierzu i był to jeden z lepszych filmów.

jomalkovic

"Bestie z południowych krain"?

ocenił(a) film na 7
mrozikos667

Widziałaś? Jakoś przeoczyłem ten film, a widzę, że recenzje ma dobre, choć jest ich na lekarstwo.

jomalkovic

Ludzie, dlaczego nikt nigdy nie zada sobie trudu sprawdzenia płci forumowego rozmówcy? Tak, widziałEM, jeden z kilku najlepszych filmów w tym roku w polskich kinach.

mrozikos667

Jak sobie ustawiasz zdjęcie laski jako swój awatar to ... dziwię się że się dziwisz! :-)

toth_

Pierwsza rzecz - to nie zwykła laska, tylko Grace Kelly, co akurat na portalu o tematyce filmowej jest cokolwiek uzasadnione. Druga rzecz - przecież właśnie jako facet chcę na co dzień oglądać ładną kobietę :P

mrozikos667

U mnie na ekranie Grace ma 10x15 mm. Ciężko stwierdzić kto.

Woooo

Hmm, no jest to jakiś argument. Nic to, nie będę się czepiał o pierdoły, ale ja po prostu zawsze sprawdzam takie rzeczy, zanim odpiszę, i tyle.

ocenił(a) film na 7
mrozikos667

Przepraszam. Rzeczywiście, odpowiadałem na telefonie i nie spojrzałem, ale potwierdzam, że zdjęcie laski mnie zwiodło...

ocenił(a) film na 7
mrozikos667

Przyznam, że nie odnalazłem tego o czym piszecie, ale rozumiem, że film może się podobać. Nie jest to mój styl, ale z pewnością film mocno się wyróżnia na tle komercyjnej jednorodności.

jomalkovic

nie bierz ocen pod uwagę tu bo zaniżają małolaty wiele razy się przekonałam że tu oceny są zaniżone.

ocenił(a) film na 7
jacobs1983

Doskonale sobie z tego zdaję sprawę, ale jednak oceny spod Bitwy pod Wiedniem dokładnie odzwierciedlają poziom filmu. Nakładam maskę zdroworozsądkową na wypowiedzi, ale jednak są bardziej przydatne niż recenzje profesjonalnych krytyków, którzy wydają sie czasami stosować przerost formy nad treścią...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones