PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=638357}

Niewierni

Les Infidèles
4,3 10 401
ocen
4,3 10 1 10401
4,0 3
oceny krytyków
Niewierni
powrót do forum filmu Niewierni

Film rzeczywiście kiepski. Przepraszam za taki wątek, ale ten film tak mnie natchnął. Czy na prawdę większość facetów zdradza? Są jeszcze mężczyźni, którzy pozostają wierni w długoterminowych związkach? Chciałabym zrozumieć męski punkt widzenia pod tym względem, pytanie do Panów: co czujecie gdy widzicie atrakcyjniejszą kobietę od swojej partnerki?? Jakie myśli się pojawiają w Waszej głowie albo może konkretne już zachowania? Będę wdzięczna za odpowiedź.

Ja_0

Myślę, że to pytanie raczej działa w dwie strony. Oni czują to samo co kobiety widzące fajnego faceta ;) No i nie każdy zdradza rzecz jasna. Promowanie takich filmów to woda na młyn dla niedojrzałych nastolatków.

matyliano

Kobieta żeby pójść z facetem do łóżka musi mieć powód a mężczyzna z kobietą tylko miejsce.
Dla faceta seks to tylko zwykła biologia, stąd te wszystkie kolejki w agencjach towarzyskich. Pójść, zaspokoić się , zapłacić i wrócić do domu. Proste.

TintoBrass

To zależy od faceta i od kobiety. Powód? Dla niektórym powodem może być dobra zabawa - niestety ...

matyliano

Powodem może być np chęć zemsty...

bling_2

Chęć zemsty to chyba najdurniejszy powód jaki istnieje - ktoś zdradził, to od niego odchodzisz, co za różnica co się z nim stanie. Krzywdzisz tylko osobę, która jest narzędziem by się zemścić. A jeśli chcesz być z kimś kto zdradził to raczej spróbuj budować pozytywne relacje by do zdrady nie doszło, a nie się mścij, bo to do niczego nie prowadzi.

matyliano

To wg Ciebie osoba która została zdradzona powinna budować dobre relacje ? Ciekawy tok myślenia, osobiście mam inne zdanie na ten temat. I jeśli chodzi o zdradę nigdy nie zdradziłem to tyle w tym temacie ;)

bling_2

Skoro chce wybaczyć to powinna, a skoro nie chce, to po co ma się mścić? Żeby skrzywdzić inną osobę? Dziwne rozumowanie... No to chwała Ci za to, właśnie autorka pytania ma odpowiedź - są tacy faceci - chyba że kłamiesz ;)

matyliano

Nie kłamię nie mam powodu to raz, dwa co by mi to dało jak bym skłamał ? Nie można wszystkich wrzucać do jednego wora tak samo mogę powiedzieć, że wszystkie kobiety to materialistki i blachary. Jak jest doskonale wiemy.

bling_2

Wiem. Znam facetów, którzy nigdy by nie zdradzili, więc nie mam powodu żeby twierdzić, że jest inaczej.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones