The Other Man

1 godz. 30 min.
5,6 8 012
ocen
5,6 10 8012
3 176
chce zobaczyć
{"rate":6.0,"count":1}
{"type":"film","id":443522,"links":[{"id":"filmWhereToWatchTv","href":"/film/The+Other+Man-2008-443522/tv","text":"W TV"}]}

Peter (Liam Neeson) i Lisa (Laura Linney) są małżeństwem od ponad dwudziestu lat. Ich świat wydaje się być poukładany: Peter jest odnoszącym sukcesy biznesmenem, a Lisa cenioną projektantką butów. Po śmierci żony Peter jest załamany. Jednak rozpacz zmienia się w furię, gdy w komputerze żony znajduje jej intymne zdjęcia z innym mężczyzną. Ten sam człowiek - Ralph (Antonio Banderas) od lat wysyłał Lisie e-maile. Zdruzgotany Peter podejmuje desperacką próbę zmierzenia się z przeszłością żony. Planuje poznać Ralpha i go zabić.

Marcin_P
opis użytkownika

Peter jest spełnionym człowiekiem - prosperującym biznesmenem i szczęśliwym mężem. Wydawałoby się, że jego życie jest idealne - piękny dom, czarująca żona i zdolna córka. Lecz pewnego dnia jego ukochana znika. Niepocieszony mężczyzna rozpoczyna jej poszukiwania, pyta przyjaciół i znajduje fotografie. Na jaw wychodzi gorzka prawda - jego żona miała kochanka.
Kim on jest? Napędzany zazdrością i rodzącą się myślą o zemście, ujawnia coraz więcej nowych szczegółów, których trop zaprowadza bohatera do Mediolanu. Przed oszukanym mężem stoi trudne wyzwanie. Jeżeli chce odzyskać swoją żonę, musi poradzić sobie z opanowującą go z każdą sekundą silniejszą furią.

platforma vod