PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=663958}

Niezniszczalni 3

The Expendables 3
6,5 72 924
oceny
6,5 10 1 72924
5,2 17
ocen krytyków
Niezniszczalni 3
powrót do forum filmu Niezniszczalni 3

Jak w temacie ten film jest nieco słabszy od reszty ale równie dobry

ocenił(a) film na 4
xlandia1

''Nieco słabszy, ale równie dobry.''

Czyli koniec końców, jaki ten film jest? Zdecyduj się na jedną wersję.

karoman4

Hah, mnie też to rozwaliło.

użytkownik usunięty
karoman4

Przecież sam film ma kilka wersji, więc i opinia nie moze być jedna,.

To jak jak z wynikami wyborów. Jest kilka wersji wyników.

użytkownik usunięty
granat5

Ciekawe czy wydadzą making of z podliczania wyników.

Chyba nie ma co na to liczyć.

użytkownik usunięty
granat5

Głosów też nie ma co liczyć.

Bo i tak zawsze wygrywa PSL - nawet jeśli ma 2,3,4 miejsce.

użytkownik usunięty
granat5

W parlamentarnych ide na Korwina. I tak sfałszują.

ocenił(a) film na 6

Mnie to rozwaliło w tych wyborach : http://www.youtube.com/watch?v=u-2NMsS4l80

użytkownik usunięty
bradock

Tak widzialem na TVP Info.

ocenił(a) film na 6

Heniu a Stokrotkę lubisz : http://www.youtube.com/watch?v=7lpzO1lXtsI

użytkownik usunięty
bradock

Średnio.

ocenił(a) film na 6

Ja też jej nie lubie ,chociaż jako kobieta to jest nawet bardzo atrakcyjna .

użytkownik usunięty
bradock

Wolę Danutę Dobrzyńską.

ocenił(a) film na 6

No ona też jest fajna .

użytkownik usunięty
bradock

Wg mnie czołówka prezenterek.

ocenił(a) film na 6

Teraz mi się przypomniało że chodzi o Dobrzyńską a nie Holecką xD .Pomyliły mi się osoby. Nie no Danuta Dobrzyńska jest po prostu wystrzałowa !!!! Gdy bym mógł to bym się z nią ożenił xD Ona ma fajny głos ,taki kobiecy i jest sympatyczna .Fajnie prowadzi Teleexpress ,chociaż na początku trochę się zacinała podczas czytania .

ocenił(a) film na 6

Jeszcze fajna jest Magda Sakowska z Polsatu -ładna i kompetentna dziewczyna .Z Polskich Dziennikarzy to lubię Tomasza Lisa -mimo że w jego programie obowiązuje zasada : ,,Dwóch na jednego ,, ( Lis ,Polityk PO vs Polityk PiS ) xD Po prostu Lisek ma charyzmę i umie podkręcić klimat w programie .

użytkownik usunięty
bradock

Pełna zgoda. Zobacz jeszcze Magdalenę Gwóźdź.

ocenił(a) film na 6

Wersje Untrated da się jeszcze obejrzeć ,szczególnie że dodano wiencej scen z udziałem Stathama ,Snipesa no i bardziej podrasowano sceny akcji z PG -13 .Teraz to już nie jest PG -13 ,tylko PG .

użytkownik usunięty
bradock

Widzialem wlasnie.

ocenił(a) film na 6

A jak tobie się Heniu podobała wersja Untrated ? Jest lepsza od kinowej wersji PG -13 ? Dostrzegasz jakieś znaczące ,widoczne różnice ? Zmienisz ocenę na wyższą ? Jak ci się oglądało ? Był komfort i relaks podczas oglądania czy raczej zgrzyt i migotnie przedsionków ?

użytkownik usunięty
bradock

Calej nie ogladalem, ale wlaczylem sobie ostatnia bitwę i od razu jest lepiej, bo widać jak noże wchodzą w cialo. Oceny nie podniose raczej.

ocenił(a) film na 9
bradock

oglądałem tylko jedną wersje tego filmu nawet nie wiem jaką a czym one się różnią?

ocenił(a) film na 6
xlandia1

Wiencej na końcu jest dodanych scen ,lepszy montaż ,podrasowane PG -13 ,brak krwi .

ocenił(a) film na 4
bradock

W czy w tej rozszerzonej wersji jest więcej karaoke, tyle samo, a może mniej?

ocenił(a) film na 6
karoman4

Tyle samo ,w sumie ja tylko patrzyłem na sceny akcji -akcja w pociągu ,w porcie i finał w runinach starego miasta ,reszta mnie wa**li

użytkownik usunięty
karoman4

W unrated Jet i Arnold maja obrączki.

ocenił(a) film na 4

Taa... łącznie z tą wersją, która stała się płonnym marzeniem widzów.

użytkownik usunięty
karoman4

Bez lutsuf i rołzejuf??

ocenił(a) film na 6
karoman4

Dzisiaj Kasiu na TVP1 lecą świetne filmy : Wpierw o 20.25 ,,Wyścig śmierci ,, z Stathamem a potem o 23.05 mega -dobry horror
,,Klucz do koszmaru ,, z Kate Hudson ( Córką Goldie Hawn ) .Nic aby oglądać Kasiu !!! : http://www.youtube.com/watch?v=654uzrc6Lsk

bradock

A ten grzeczny Wyścig śmierci. Też mi remake.

ocenił(a) film na 6
granat5

Co mnie obchodzi ,,Remake ,, ? Film mi się podoba to oglądam i oceniam go pozytywnie .

bradock

Spokojnie. Ja tylko się śmieje. Niemniej ten remake trochę różni się od oryginału i nie ma w nim tej kontrowersyjności.

ocenił(a) film na 9
karoman4

Źle się wyraziłem chodziło mi o to że film nieco słabszy od pozostałych dwóch ale jest też dobry i mi się bardzo podobał.

xlandia1

Tak, słabszy od poprzednich. Na plus zdecydowanie Gibson - zagrał fenomenalnie przeciwnika ekipy Ex, szkoda, że akurat w tak słabym ogólnie filmie. Na plus z pewnością pozostałe nabytki w postaci kolejnych 'dziadków' jak Snipes czy Banderas. Wspomnę, że za największy minus uważam 'nową, świeżą krew' - Stallone odchodzi od pierwotnego pomysłu a najgorsze, że bodajże ponad połowa godziny poszła się jechać za sprawą scen ze 'zdobyciem' tych świeżaków : /

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones