PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=492237}
5,3 23 976
ocen
5,3 10 1 23976
4,5 2
oceny krytyków
Nigdy nie mów nigdy
powrót do forum filmu Nigdy nie mów nigdy

Skretyniały naród łaknący oglądania świata do którego nie ma dostępu. Jaki wogóle lekki i przyjemny? Dla durniów idealny to fakt, nie dałem rady obejrzec więcej jak 30 minut, stereotypowy, przewidywlany, nudny słaby.

ocenił(a) film na 7
SailorMan

Pozostałe 110 minut radzę poświęcić na lekcje ortografii, niedurny człowieku.

Film może nie zaskakiwał często zwrotami akcji, ale przekazuje pozytywne wartości, w przeciwieństwie do Twojej wypowiedzi.

Uważasz, że skoro Tobie się coś nie podobało, to znaczy, że osoby, którym się spodobało to kretyni? Dojrzej człowieku.
Każdy widzi, interpretuje inaczej. Nie da się tego zmierzyć, ocenić kto patrzy lepiej.

rukya

1. Oczywiście typowa Poalczkowa wypowiedź zaczynająca się od personalnych wycieczek mimo że nie masz pojęcia kim jestem
2 Typowa panienka uhahana i rozanielona produkcją na miarę tvn-owego serialu.
3. Masz rację, to rewelacyjny i prawdziwy film, mało takich robią jak mogłem tego nie zobaczyć.
4. Świetnie że znasz sie na ortografii, szkoda że podniecasz się gównianymi filmami
5. Pozdrawiam

ocenił(a) film na 7
SailorMan

faktycznie, mój błąd - twoja wypowiedź była na tyle miałka, żeby zostawić ją bez komentarza...;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones