PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=31374}

Nikomu ani słowa

Don't Say a Word
7,0 24 652
oceny
7,0 10 1 24652
5,8 4
oceny krytyków
Nikomu ani słowa
powrót do forum filmu Nikomu ani słowa

Nie wiem co bardziej mnie irytowało w tym filmie:udająca schizofrenie młoda blondyna,kulawa famke jansen czy pani detektyw hmm ta i ta i ta :).Napewno w powiesci pani detektyw jest lepiej przedstawiona tutaj w filmie wypada blado ,jej udział jest wyraznie zbyteczny.Ogołnie film niezły sa jednak momenty złe o ktorych nie chce mi sie pisac bo i po co spojlowac.sami sobie obejrzyjcie i sie pomeczcie.Daje 7/10 głownie ze wzgleu na poczatek ,role douglasa ...no i ogolnie :)

ocenił(a) film na 5
bourbonKid

Akurat kulawa Famke Janssem była zajebista :) Było na co popatrzeć, mniam mniam :) Szkoda, że to chyba jedyny plus filmu, no może jeszcze Sean Bean jako kolejny filmowy skur****** też w formie. Ale reszta to zero napięcia, zero tajemniczości, słaba intryga, niepotrzebne postacie (doktorek w wykonaniu Olivera Platta i pani policjant prosto z programu Top Model) i końcówka dosyć śmieszna, bo ci niby genialni przestępny okazują się genialnymi fajtłapami (chociaż do tych matołów z "Wyspy strachu" jednak im daleko).

"Nikomu ani słowa" to sztampowy i oklepany thriller. Dałem 5/10 ale tak sobie teraz myślę, że to chyba za dużo ;]

ocenił(a) film na 6
bourbonKid

jednak po głebokim namysle daje 6,5/10

ocenił(a) film na 7
bourbonKid

Nie jest taki zły - przede wszystkim dobrze trzyma napięcie, ujęcia scen są fajnie pokazywane, no ale zaczął się sypać od ucieczki ze szpitala. Mocno przewidywalny, ale obejrzałem z zaciekawieniem, choć 1/3 filmu to doczekiwanie na końcowy efekt

ocenił(a) film na 5
stadnicki82

Film trzyma nawet niezłe napięcie i chociaż jest dużo momentów gdy można przewidzieć co się wydarzy ogląda się w całkiem dobrze. Lecz niestety ja dostrzegłem więcej minusów niż plusów. Scenariusz momentami mało logiczny, pani detektyw wręcz irytująca itd ... taki odgrzewany kotlet mógłbym powiedzieć. Mnie nie zachwycił. Mam wrażenie ,że film zrobiony tak trochę na siłę. Raz można oglądnąć i na tym raczej koniec. Sorki
Ode mnie tylko 6/10
pozdrawiam

ocenił(a) film na 7
djrav77

No tak, pani detektyw to taka kula u nogi, która nie wiadomo po co jest - aha po to, aby na chwilę odwrócić uwagę bandytów, żeby główny bohater mógł im dokopać. No ale napięcie i "niewykorzystany" pomysł na plus. Trochę mi się przypominał "Prawo do zemsty" jeśli chodzi o klimat - no ale Prawo do zemsty to maestro w porównaniu z tym filmem,

ocenił(a) film na 8
stadnicki82

To już kiedyś było!!!
Przypominam sobie coś

stadnicki82

ales trafil: 'Prawo do zemsty' to dopiero shit!

ocenił(a) film na 7
kotbury

chodziło mi o "Prawo zemsty"

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones