PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=302004}
4,2 224
oceny
4,2 10 1 224
Niku daruma
powrót do forum filmu Niku daruma

Chora rzeź

ocenił(a) film na 5

O matko, co się tam działo. W końcu włożyłem płytkę do napędu i obejrzałem ten chory film. Trochę wiało nudą. Dopiero w późniejszych częściach filmu zaczęła się rzeź, która zalicza go do jednych z najbardziej porąbanych filmów wszechczasów. Rzeź i okrucieństwo. Guinea Pig 2 raczej mu nie podskoczy, pod względem okrucieństwa. Zwróćcie uwagę, że tamta kobieta dostaje znieczulenie, a w tym filmie właściwie wszystko jest na żywca. Kobieta krzyczy z bólu i to też nadaje mu większe okrucieństwo, niż W Guinea Pig 2, gdzie ofiara jest ciągle cichutko(podczas cięcia). Nie wiem dlaczego wielu osobom nie podoba się akcja z bejsbolem. Według mnie wygląda normalnie. Dopiero potem jest jakaś dziwna akcja. Gościu zostaje walnięty, a potem z jego głowy leci krew. Tylko, że podczas "walnięcia" widać jego głowę i nie zauważyłem, żeby został w nią walnięty. Skóra tej biednej kobiety, w pewnym momencie filmu rozciąga się jak guma :-) To wtedy jak ucinają jej rękę. Ocena filmu... 5/10 :-) Za wysoko ? Może kiedyś ją zmienię :-)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones