PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=132450}

Nim diabeł dowie się, że nie żyjesz

Before the Devil Knows You're Dead
6,9 15 305
ocen
6,9 10 1 15305
7,1 13
ocen krytyków
Nim diabeł dowie się, że nie żyjesz
powrót do forum filmu Nim diabeł dowie się, że nie żyjesz

Świetna obsada (Hoffman,Hawk) nie do końca dały mi chyba to czego oczekiwałem. Film naprawdę ciężki , poruszający baaaardzo niezręczną sytuacje z jaką zetkneli się główni bohaterowie. Klimat film ogólnie raczej dość nudny, lecz nie powiem bo film w sumie warto obejrzeć i nie uważam iż spędzone na nim 2 godziny były stracone!

Jednak po tym wszystkim nasuwa mi się pytanie ... czy obaj bracia aż tak nienawidzili swoich rodziców , a może się ich bali ... że nie mogli po prostu poprosić o pieniądze niż posuwać się do takiego ryzyka i ostateczności , które zrodziły straszne konsekwencje ????

Adash

Przecież jak rodzice by im dali 600 kantów, to stracili by cały majątek, a tak miał być wilk syty i owca cała...

simon89_2

Ej a tam nie było mowy że potrzebowali 600 tys! 600 tys mieli ukrasc bo tyle bylo w sklepie a potrzebowali by duuzo mniej! 100 tys by im obu wystarczylo! Wiec chciwość doprowadziła do najgorszego!

Adash

jasne na wyjazd do brazylii i posiadowe tam, poza tym rodzice nie dali by tak nagle jedna szósta majatku i to dziecia z ktorymi mieli slaby kontakt

simon89_2

No fakt starszy brat nie był tym ulubionym ale kto wie jakby było gdyby spytali!? Po za tym posiadłość w Brazyli to nie była koniecznośc tylko ewentualność! Koniecznością była spłata dłużników przez obu braci! Widze że mamy odmienna interpetacje filmu albo któryś z nas nie dokładnie oglądał:)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones