PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=670876}

Ninja: Cień łzy

Ninja: Shadow of a Tear
6,2 5 438
ocen
6,2 10 1 5438
Ninja: Cień łzy
powrót do forum filmu Ninja: Cień łzy

Filmik sprawił że poczułem się jakbym się cofnął do lat 80-tych do czasu niezapomnianych
produkcji ery VHS-u z Chuckiem Norrisem, Van Dammem czy Sho Kosugi - co z tego że fabułka
naiwna - jest wartka akcja, świetnie sfilmowane walki i co najważniejsze - całość kręcona
analogowo bez dziadowskiego CGI rodem z gier komputerowych...W swoim gatunku zasłużone
8/10 !!!

RogerVerbalKint

To na deser polecam Escape Plan (jeśli nie obejrzałeś) - też film z tych "powrotów do przeszłości".

ocenił(a) film na 8
drenz

Dzięki ! Mam ten filmik, ale jakoś się jescze do niego nie mogłem zabrać - troszkę odstraszył mnie zwiastun - za dużo było w nim komputerowych czarów marów...

RogerVerbalKint

Poza końcówką to efekty są sporadyczne, albo wcale ich nie ma. I w sumie dobrze, że nie obejrzałem zwiastunu przed seansem, bo straciłbym całą zabawę - trailer to streszczenie filmu i popsułoby mi zabawę, mam nadzieję, że Tobie pomimo tego nie popsuje. Ja podczas seansu czułem się niczym w latach 90-tych.

ocenił(a) film na 10
RogerVerbalKint

Mam pytanie.Bo dzisiaj chcę obejrzeć Ninja: Shadow of a tear i chciałem się zapytać czy jest jakoś powiązany z pierwszą częścią?

aza_0_9_z_

Ja obejrzałem bez zapoznania się z "jedynką" i spokojnie można połapać się w fabule i domyślić, co było wcześniej, jak i to jest i tak zepchnięte jest na dalszy plan. W tej części motorem napędowym jest zemsta.

ocenił(a) film na 10
drenz

Rozumiem.Dzięki.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones