PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=670876}

Ninja: Cień łzy

Ninja: Shadow of a Tear
6,2 5 438
ocen
6,2 10 1 5438
Ninja: Cień łzy
powrót do forum filmu Ninja: Cień łzy

Rewelacja 9/10

użytkownik usunięty

Sceny walk zrobione po mistrzowsku. Scott Adkins to już prawie drugi Bruce Lee :)

ocenił(a) film na 9

w swojej kategorii świetny film dlatego dziwi mnie ocena na poziomie 6,2 ...chyba ze ktoś tutaj oczekiwał melodramatu a nie scen walki..

ocenił(a) film na 6
sharky86

tak, walki super, przede wszystkim są szybkie, a nie biją sie na "5 mieczy przez pół godziny" :)
ale bez przesady, powinniśmy zachować umiar w ocenach, oceniamy filmny, a nie "filmy ninja", dlatego 9/10 to głupota, solidne 6/10 jak najbardziej :)

@Najemnijk
dajesz 9/10, to ile byś dał, np. "7 samurajów"? :P

użytkownik usunięty
william_dr

Nie wiem ile, musiałbym obejrzeć, dałem 9 bo jestem fanem kina akcji a tacy fighterzy jak Adkins są w obecnych czasach na wymarciu..

ocenił(a) film na 10

JA daję 10/10 bo już dawno takiego filmu walki nie było. Mówiąc oczywiście o filmach współczesnych bo do klasyków to naprawdę dużo dużo brakuje.... POZDRO

ocenił(a) film na 8

spoko film na 8/10 ale bez przesady Scott Adkins nie jest zbyt dobry by porównywać go do Bruce Lee

ocenił(a) film na 9
elosidzej

Jesli chodzi o sztuki walki to Adkins jest o sporo lepszy od Bruca Lee!

ocenił(a) film na 8
maju90

hehe dobre jeszcze moze powiesz ze od Jet Li też to już padne na glebe xD

ocenił(a) film na 9
elosidzej

Jet Li jest swietny ,pieciokrotny misztrz chin w wuszu, Lecz Adkins jest zawodnikem wszechstronnym ktory posiada piec czarnych pasow w wushu, taekwondo, kick-boxingu, judo i jiu-jitsu plus kilka innych stylow walki ktore ma opanowanych miedzy innnymi Muay thai itd..i do tego mase ma wieksza adkins co za tym idzie Sila, wiec Adkins w 90% by z Nim wygral! Pozdrawiam

ocenił(a) film na 8
maju90

hahah smieszny z ciebie człowiek rozbawiłeś mnie tym do łez xD ale ok niech ci będzie po twojemu.Pozdro

ocenił(a) film na 9
elosidzej

Tak twoim zdaniem zawdonik ktory posiada umiejetnosci w jednym stylu wygra z gosciem ktory umie kilka stylow walki? hah i kto tu jest smieszny? Ale dobra mniejsza z tym, przeciez i tak sie chyba nigdy raczej nie dowiemy kto by wygral, kazdy ma swoje zdanie wiec nie ma co sie sprzeczac..pozdro

ocenił(a) film na 7
maju90

Chciałbym zauważyć, że chińskie wushu również dzieli się na poszczególne style tak jak japońskie sztuki walki na karate, aikido‎, judo czy jiu-jitsu. I taki Jet Li ma stopień mistrza w Chang Quan i Fanziquan, jest świetnie obeznany w Baguazhang, Taijiquan, Xingyi Quan, stylu modliszki oraz stylu pijanego mistrza oraz doskonale włada mieczem i włócznia, co pokazuje w masie filmów.
Więc jeśli miałbym obstawiać kto wygrałby pojedynek, to postawiłbym na Chińczyka.

ocenił(a) film na 9
elosidzej

http://www.youtube.com/watch?v=7Q3RSroPQTQ - masz tu kolego probke umiejetnosci Akinsa, w wiekrzosci w realu pokazane na treningu tego typu..

ocenił(a) film na 7
maju90

lepszy/gorszy - chyba nie o to tu chodzi. :)

Lecz jeśli mamy sobie pogdybać. To Scott jest świetny, a jego akrobatyka robi wrażenie. W walce jednak nie chodzi o efektowność, a o efektywność. Jak mamy dwóch zawodników z wysokimi umiejętnościami to ciężko przewidzieć wynik. Za Adkinsem przemawia masa, a za Brucem Lee szybkość i ta moim zdaniem jest dla Adkinsa nie ta liga niestety :) Porównywać co kto trenował nie ma sensu, Lee też szkolił się w różnych sztukach, szkolił się na wojownika, a nie tylko na "kung-fu-man-a" wręcz całymi garściami czerpał z zachodu stąd też całe jeet kune do. Jeśli Adkins walczyłby z Brucem tak jak na tym filmie to raczej stawiałbym na prawdziwego Mistrza ;].



ocenił(a) film na 9
Prometeusz

Kazdy ma prawo do swojego zdania, Ja bym stawial na Adkinsa po prostu Bo ja nie porownuje Go do prawdziwego mistrza czyli do IP Mana(bo Temu gosciowi nie dal by rady ani Adkins I Lee, a nawet naraz by go nie pokonali)tylko do aktora ktorym jest Bruce Lee..Pozdro

ocenił(a) film na 7
maju90

Sęk w tym, że Bruce Lee z filmów (aktor) nie jest prawdziwym Bruce Lee z życia i treningów sztuk walki (wojownik). Lee był na poziomie mistrzów i to właśnie moim zdaniem zrobiłoby różnicę. Adkins to potężny wojownik, ale przy BL to zwyczajny sportowiec, nawet by się nie zorientował co go trafiło :)



ocenił(a) film na 8
Prometeusz

Może tak, może nie. Załóżmy, że nikt ze wspólczesnych aktorów (byłych sportowców, trenujacych sztuki walki), nie bylby w stanie pokonac Bruca Lee. Kto mógłby (oprócz Ip Mana oczywiście) ?
Mam dwie propozycje:
Choi Baedal
Wong Fei-Hung
Macie inne pomysły?

ocenił(a) film na 7
ActionMan_filmaniak

Nie ma ludzi nie do pokonania. Jakby Bruce dostał fangę od Scotta to by się nakrył 2 razy. Sęk w tym, że ten był mega wytrenowany, szybki jak diabli i wyszkolony by dostosowywać się do przeciwnika, klasyczne style nie robiły na nim wrażenia, bo miał je dobrze rozpracowane.

Tych dwóch nie znam. Na pewno znajdą się ludzie, którzy mogliby pokonać Bruce Lee, niestety nie siedzę tyle w temacie, żeby przewidywać kto mógłby być takim kimś.

ocenił(a) film na 9

Serio tak dobry ? To muszę koniecznie obejrzeć bo lubię Adkinsa !!!

użytkownik usunięty
bradock

Oglądaj nie zastanawiaj się!! To jest film dla Ciebie!! ostra napierdalanka w wykonaniu Adkinsa!!!

ocenił(a) film na 9

Ok !!! Już mi się ładuje na dysk !!!!!

użytkownik usunięty
bradock

I jak film Tomku ?

ocenił(a) film na 9

Obejrzałem i film naprawdę fenenomenalny !!! Walki w wykonaniu Adkinsa robią pioronujące wrażenie !!!! Stare dobre kino akcji !!!

użytkownik usunięty
bradock

Mówiłem Tomku!! Ze mną nie zginiesz, ja gniocików nie polecam!! : )

ocenił(a) film na 9

Wiem Kamil ! A co Adkinsa to on jest ,,Białym Bruce Lee ,, !!!!!!

ocenił(a) film na 7

Super film. Adkins w zajebistej formie, trzaska jednego za drugim. Chyba w tym filmie jest najwięcej bijatyk z pośród całego dorobku Scotta :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones