PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=8153}
5,9 691
ocen
5,9 10 1 691
Nirvana
powrót do forum filmu Nirvana

Słabizna

ocenił(a) film na 3

Lambert jak zwykle gra w jakis gniotach. Własciwie jest to aktor jednej roli - Highlander.
Reszta filmów z jego udziałem to nieporozumienie. Nirvana - nie jest moze najgorszym sf
jakie obejrzałem, jednak ciekawa fabula - zepsuta tragicznym scenariuszem i słabiutką grą
aktorów pozostawiła po sobie jedynie niesmak...

ocenił(a) film na 3
dr_E__Brown

Masz racje

ocenił(a) film na 8
dr_E__Brown

Akurat Nieśmiertelny to jeden z najgorszych filmów z udziałem Lamberta, rola ta w dużej mierze zaszkodziła wizerunkowi Lamberta jako aktora, a pomyśleć, ze zgrał w takich filmach jak, Greystoke: Legenda Tarzana, władcy małp, genialnym Metrze Luca Bessona z Jean Reno, mniej udanym Sycylijczyku, i ostatnim jego dobrym obrazie Zabić księdza Agnieszki Holland. Co do Nirvany, to film dobry, ale nie dla każdego, w każdym bądź razie Nirvana zainspirowała samego Davida Cronenberga do nakręcenia Existenz. Więc sorry, mówić o Lambercie, że to aktora jeden roli, i to w Nieśmiertelnym to zupełny brak profesjonalizmu. I te słownictwo "syf". "gniot" jako argumenty, jednym słowem żenada panie krytyku.

aabraq

ale z was jeb** piz** czwartku nie oglądaliście ? reszte mam w dupie , pewnie nawet nie oglądałem , czas widzę dla was jest mało znaczący i siedzicie przed tv/komputerem i oglądacie bajki

ocenił(a) film na 2
dr_E__Brown

zgadzam sie, juz dawno mnie tak nie meczyl jakis film

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones