PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=8153}
5,9 691
ocen
5,9 10 1 691
Nirvana
powrót do forum filmu Nirvana

Film ten jest naprawdę świetny. Takiego dobrego filmu dawno nie widziałem. Uczta dla fana S-F.

ocenił(a) film na 10
Burnn

witam mam krótkie pytanie czy masz może ten film chodzi mi o nirvana z christopherem lambertem na divx lub w innej konwersji.od dawna próbuje gdzieś go znaleźć i jak na razie cienko(mam w wersji z włoskim dubbingiem,z francuskim,ale nie mam z oryginalnym i bez tłumaczenia.Czekam na wiadomości,może jesteś lepiej zorientowany ode mnie.jestem w stanie zapłacić.pzdr seb

cirenevard

No właśnie ja też szukam tego filmu :P Widziałem go dawno temu na TVN Siedem, i od tego czasu go poszukuję :P

Burnn

Tu:
http://kiosk.idg.pl/sklep_artykul.asp?KP=NIRVANAF+++++++&RODZAJ=DV&SYSTEM= [kiosk.idg.pl/sklep_arty...]

ocenił(a) film na 9
Burnn

Jest to nie lada gradka dla fana S-F w szczególności, że to europejskie kino i to z naprawdę dobrym akcentem włoskim :) Nie przypadała mi jednak cała obsada bo sam pomysł na prawdę super-nie wiem może się naraże ale może zawódł warsztat aktorski. Kłóciła się też rama futuro cyberpankowa filmu z komicznością i elementami "a la Bombay TV". Nie mniej uwaząm że ciekawa pozycja.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones