PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=33380}

Noc żywych trupów

Night of the Living Dead
6,7 12 173
oceny
6,7 10 1 12173
6,8 4
oceny krytyków
Noc żywych trupów
powrót do forum filmu Noc żywych trupów

Bardzo przyjemnie się ogląda-zachował to co najważniejsze w pierwowzorze, a mianowicie świetny klimat osaczenia i beznadzieji-prawdziwie apokaliptyczny(potrosze).Gra aktorska też nie budzi zastrzezen-głownie filmowa Barbara wypadła świetnie i przekonująco-w tym filmie udało jej się pokazac mnósto emocji-od smiechu przez szok po prawdziwe przerażenie...od zastraszonej do bohatersko odwaznej-przy czym jak najbardziej ludzkiej-bomba!!!!

Uwielbiam orginalną wersję i po obejrzeniu remaku nadal nie wiem ktora jest lepsza, ja postawił bym znak " = "

ocenił(a) film na 10
_suspect_

Wg mnie remake był jednak lepszy. W ogóle Noc żywych trupów to najlepszy film o tematyce zombie. Mi najbardziej zapadła w pamięc rola Tony'ego Todda.

ocenił(a) film na 10
_suspect_

Obydwie wersje mnie sie podobają, ale jak bym miał wybierać, który znajdzie sie w mojej klasyfikacji wyżej to zdecydowanie z 68r., szczególnie mi sie podobała gra tego murzyna i zakończenie (mogliby go po koloryzować), jesli chodzi o remake tez byl świetny szczególnie klimat, muzyka, Tod i ta aktorka lepiej zagrala niz ta co w oryginale, ktora przez polowe filmu byla w szoku(to mnie jedynie wkurzylo w klasyku)

ocenił(a) film na 10
_suspect_

Ja również stawiam znak "=" pomiędzy tymi genialnymi filmami.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones