PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=33380}

Noc żywych trupów

Night of the Living Dead
6,7 12 172
oceny
6,7 10 1 12172
6,8 4
oceny krytyków
Noc żywych trupów
powrót do forum filmu Noc żywych trupów

3/10

ocenił(a) film na 3

Jak dla mnie słaby. To raczej komedia a nie horror.

ocenił(a) film na 9
fjona1

A dlaczego uważasz, że to bardziej komedia niż horror??
;
;
;
;

ocenił(a) film na 3
grzegorz_02

Już początek był śmieszny, może jest takie wrażenie bo film jest już stary. Nic mnie na nim nie przeraziło.

ocenił(a) film na 7
fjona1

a co dokładnie było tam śmieszne ?



ocenił(a) film na 9
fjona1

Film ma ledwo 17 lat, więc nie jest chyba aż taki stary. Zależy oczywiście co rozumiesz przez pojęcie "stary". O oryginale można by tak napisać jeżeli już. A Twoje argumenty są powalające-spadłem z krzesła i runąłem na podłogę po ich przeczytaniu. I popracuj trochę nad stylem, bo Twoja wypowiedź to jakiś 'koszmarek'.

ocenił(a) film na 3
grzegorz_02

Widocznie dla ciebie był to horror bo dla mnie nie. Filmy o trupach stanowczo nie są dla mnie.

ocenił(a) film na 9
fjona1

Nie tylko dla mnie ten film jest horrorem, ale jeżeli traktujesz go jako inny gatunek to OK, Twoja sprawa. I widzę,że wzięłaś sobie do serca moją uwagę o Twoim poprzednim poście. To dobrze.

Pozdrawiam;)

ocenił(a) film na 1
grzegorz_02

Moim zdaniem film nie jest nawet śmieszny tylko zwyczajnie przeraźliwie słaby. O ile oryginał z racji wieku posiada "ten" klimat, o tyle remake nie ma go w sobie w ogóle. A przerobienie głównego bohatera na kolejnego amerykańskiego superhero, który chce pokazać, kto tu rządzi wyszło dość żałośnie. Tym bardziej dziwi, że ocena remake'u jest wyższa niż oryginału...

fjona1

Horrory z reguly strasza tylko mlode dzieci. Mnie tez nie przestraszyl ale to nie jest komedia. Chyba nie bylo tam zadnego akcentu humorystycznego. Zupelnie nie rozumiem dlaczego ludzie pisza ze horror jest komedia jesli ich nie przestraszyl, to zaden argument.

ocenił(a) film na 10
fjona1

Przerażający poziom intelektualny ludzi , dla których film musi mieć 89 minut efektów specjalnych ala matrix na 90 minut seansu...w tym filmie ich zabrakło więc jest stary i smieszny bo nie było ujeć z wewnatrz tkanki szyjnej ofiary pokazujących w mega zwolnionym tempie wbijające się zęby wygłodniałego zombie! Brak też efektów zwolnienia lotów wystrzelonych naboi...itd Zombie same w sobie nie maja wygładać strasznie przerażająco ale ich ilość i klimat zamknięcia na niektórych działa. Do tego filmu trzeba też mieć swiadomość co to jest śmierć.

fjona1

Kiczowate filmy o zombie sa najlepsze, no ale przyznajcie - po plakacie mozna stwierdzić że to bardziej komedia w stylu Martwe Zło :D

Film fajny, ale nie dla miłosnika zajebistych efektów, polecam. 9/10

ocenił(a) film na 10
FritzTheCat

Film jest mocny i taki ma byc prawdziwy horror.
Dorównał trylogii Romero klmatem i grozą.
Wszystko co wyszło po nim o zywych trupach już jest słabsze.
Jedynie REC 2007r Hiszpański jest dosyc dobry.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones