PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=33380}

Noc żywych trupów

Night of the Living Dead
6,7 12 172
oceny
6,7 10 1 12172
6,8 4
oceny krytyków
Noc żywych trupów
powrót do forum filmu Noc żywych trupów

film prawdziwe mistrzostwo ten film posiada prawdziwy klimat grozy, trupom odpadaja czesci ciała, są powolne ślamazarne pojedyńcze zombie z pozoru wydają sie łatwym przeciwnikiem jednak kiedy otoczą swoja ofiare ze wszystkich stron większą liczebnością stają sie niebezpiecznie śmiertelnym przeciwnikiem. świetna gra aktorów żadna postać z tego filmu mnie nie zniesmaczyła no może troszke ta dziewczyna Judy Rose i córka tego mądrali Coopera, Sarah Cooper chyba miała na imie, ale to takie małe drobiazgi. swietny remeake moim zdaniem lepszy od pierwowzoru z 1968 roku

ocenił(a) film na 8
QuantumOfSoul

Nie jestem fanem horrorów i nie oglądałem pierwowzoru, więc nie mogę porównać. Wiem jedno. Ten film bardzo mi się podobał. Fajny klimat, zombie wyglądały świetnie, ale tak naprawdę jako horror się nie sprawdził, przynajmniej według mnie. Nie było chwili żebym się przestraszył, a oglądałem to dzieckiem będąc. Co nie zmienia faktu, że film świetny. 9/10

QuantumOfSoul

Ten film to przykład starych dobrych horrorów z lat 80-90,i choć dzisiejsze serie o trupach tez sa niezłe to nie mają porównania do tamtego klimatu.

ocenił(a) film na 9
jason66

Film jest świetny, chodź przez dużo osób w ogóle niedoceniony. Dla mnie mocna 9.

Pozdrawiam

ocenił(a) film na 5
Outsider102

5/10

Świetna aktorka Patricia Tallman - duży plus. Reszta dosyć nudna. Dobra gra
aktorska. Nic ciekawego.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones