PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=33380}

Noc żywych trupów

Night of the Living Dead
6,7 12 172
oceny
6,7 10 1 12172
6,8 4
oceny krytyków
Noc żywych trupów
powrót do forum filmu Noc żywych trupów

Moim skromnym zdaniem wersja z 1990 roku w ogóle nie ma klimatu... Zachowania bohaterów w niektórych momentach oraz zachowania zombie sprawiają wrażenie jakby celowo zostały ukazane jako śmieszne i nieudolne...
Jedynym plusem jest fakt, że film jest kolorowy i ma lepszą jakość !

...ale to tylko moje skromne zdanie :)

ocenił(a) film na 10
kaczor_78

Tak dokładnie każdy ma swoje zdanie na ten temat. U mnie jest akurat na odwrót mimo ze wersja z 1968 r to pierwowzór to dla mnie ona jest parodią gatunku.

ocenił(a) film na 7
kaczor_78

Właśnie go oglądałem i trzeba powiedzieć że orginał troche lepszy :P
teraz wypisze co mi się nie podobało,głównie barbara orginale była lepsza a ta jest badziewna czyli np się wszystkiego boi/jest szoku:P
póżniej się zmienia nową kobiete,kamikaze next sprawa to gra aktorów
niektórych momentach grają tragicznie,póżniej Ben spoko koleś ale po jasną chorere go zmienili zombi,powini go zabić ludzie.tyle tym temacie
Jak dla mnie to za duóo mnienili remaku.Teraz troche plusów zombi wyglądaja lepiej niż orginalei jest kolor,troche muza jest badziewna
można powieć że jest solidny remake,niedługo będę oglądać najnowszy
remake trupów w 3d i się psrawdzi który jest lepszy :D ocena 7/10

piter12319

Błagam Cię ! Pisz wyraźniej i do rzeczy ! Używaj znaków przystankowych i tym podobnych... Popracuj nad pisownią, proszę...
Z Twojej wypowiedzi niewiele wynika...
Określenia typu "next sprawa", "spoko koleś", to bardziej w rozmowach pod blokiem pasują... ;)

ocenił(a) film na 10
kaczor_78

"Zachowania bohaterów w niektórych momentach oraz zachowania zombie sprawiają wrażenie jakby celowo zostały ukazane jako śmieszne i nieudolne..."

w których momentach? Może jakiś konkretny przykład?

ocenił(a) film na 8
grzegorz_021

raczej starsza wersja nie jest w stanie kogokolwiek przestraszyć.. wszystko jest zbyt sztuczne i takie odświerzenie było temu filmowi jak najbardziej potrzebne

ocenił(a) film na 8
KinoManiack

Zalety nowej wersji:

Napięcie towarzyszące akcji
Gra aktorska (poza Tonym Toddem niestety)
muzyka
charakteryzacja niektórych zombie
nowe oblicze Barbary (panikara zmieniona w katatoniczkę nie wyglądała by dziś przekonująco)
końcówka (oryginalna była dziecinna i naiwna)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones