PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=33380}

Noc żywych trupów

Night of the Living Dead
6,7 12 172
oceny
6,7 10 1 12172
6,8 4
oceny krytyków
Noc żywych trupów
powrót do forum filmu Noc żywych trupów

Wydanie na DVD

ocenił(a) film na 9

Jeżeli taki temat się już pojawił to proszę o przekierowanie.
Znalazłem go na DVD, ale odrazu zniechęciła mnie cena - 41,99 zł. Moim zdaniem to zdrowe przegięcie, podczas gdy np. remake "Świtu Żywych Trupów" kosztuje 21 zł. Tym bardziej, że płyta zawiera tylko sam film, zero jakichkowiek dodatków (chyba, że coś przeoczyłem). Dodam jeszcze, że to wydanie DVD jest w ofercie Empiku.

I teraz moje pytanie, czy są inne wydania "Nocy..." na DVD ?

użytkownik usunięty
grzegorz_02

ostatnio w electro world kupilem ten film za 29,99

ocenił(a) film na 10

Wypożyczyłem kiedyś wersje z 1990 r na dvd z wypożyczalni i płyta zawierała dodatki takie jak zwiastuny , komentarze reżysera i kulisy produkcji bez napisów pl szkoda .Główny film posiadał jakieś 4 ścieżki dźwiękowe - angielska, francuska, niemiecka i hiszpańska lub włoska niestety wszystkie były w dolby digital 2.0 no i dużo wersji językowych napisów w tym polskie. Ja jak do tej pory nie spotkałem się w żadnym sklepie - empik czy Media Markt z jakim kol wiek wydaniem na dvd wersji z 1990 r mimo że na allegro można takową zakupić. Bez problemu można dostać w sklepach wersje z 1968 r której dystrybutorem jest firma HAGI.

ocenił(a) film na 9
grzegorz_02

Zagranicą jest tylko jedno wydanie - http://dvdcompare.net/comparisons/film.php?fid=2141#1

Polecam sprowadzić film z Anglii, wyjdzie o wiele taniej niż w Polsce, 20-
25zł.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones