PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=33380}

Noc żywych trupów

Night of the Living Dead
6,7 12 173
oceny
6,7 10 1 12173
6,8 4
oceny krytyków
Noc żywych trupów
powrót do forum filmu Noc żywych trupów

Dzisiaj w EMPiKu zobaczyłem całkiem ciekawą książeczkę:

http://merlin.pl/Zombie-survival_Max-Brooks/browse/product/1,534761.html

Tytuł - "Zombie Survival"

i opis z tyłu książki:

Ten poradnik stanowi klucz do przetrwania ataku żywych trupów, które mogą już teraz czyhać na ciebie - korzystając z twojej niewiedzy. "Zombie survival" zawiera wszystko, co powinieneś wiedzieć o obronie na wypadek takiego starcia, sprawdzone porady [ciekawe w jaki sposób ;D ]zapewniające bezpieczeństwo tobie i twoim najbliższym. >>Ta książka może wam uratować życie.<< - To było w czerwonej ramce

Radzę wam jak najszybciej zaopatrzyć się w ten |niezmiernie przydatny| poradnik, alebowiem APOKALIPSA JEST BLISKO

:D

ocenił(a) film na 9
strieloqq

Powiem ci że ta książka jest naprawde do dupy :] Już lepsza jest 2 część "Wojna Zombie" :]

danio344

Właściwie to czytam głównie fantasy (ostatnio też troche SF), ale gdybyś mógł mi polecić jakąś ciekawą literaturę zombiakową albo postapo, to byłym wdzięczny :)

ocenił(a) film na 9
strieloqq

Mroczna Wieżą- wszystkie tomy są super :]
Wojna Zombie- druga po zombie survival ksiżka tego samego autora(lepsza niż 1 książka)
Komórka- też Stephena Kinga fajna książka o troche innym typie zombie ale też trzyma poziom :]

ocenił(a) film na 9
danio344

I jeszcze bastion Stephana Kinga ;]

danio344

David Moody 'Amok' - do 180 strony genialna. Końcówka mnie rozczarowała, ale jak kto lubi.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones