PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=732108}

Noc oczyszczenia: Czas wyboru

The Purge: Election Year
6,0 35 435
ocen
6,0 10 1 35435
5,9 11
ocen krytyków
Noc oczyszczenia: Czas wyboru
powrót do forum filmu Noc oczyszczenia: Czas wyboru

...jestem zadowolony. Druga część była na prawdę fajnie zrealizowana, wszystko w niej zagrało no może poza wątkiem - "walki z systemem" i tych motywów dlaczego ludzię zabijają w noc oczyszczenia (poza panami którzy po prostu stwierdzili że robią to dla pieniędzy, tych rozumiem i szanuje za styl) Do tej pory umieram ze śmiechu jak widzę gościa który z kamienną twarzą mówi że robi to dla kraju.
No i generalnie w "trójce" takich patriotów jest więcej i to przez ich nadmiar film jest po prostu przesolony. Wątek polityczny... No "House of Cards" to nie jest... A szkoda bo klon Franka Underwooda pasowałaby tutaj klimatem idealnie, w pierwszej mieliśmy klona Jokera i wyszło dobrze, szkoda że tutaj zapożyczenia nie było. "Msza" w kościele miała być chyba mocnym akcentem, no ale tutaj właśnie przesolono i to mocno. Ogólnie zepsuta scena, do końca filmu ubolewałem że została skopana bo miała spory potencjał. Potem te walki na noże, poświęcenia dla nieznajomego itd. - sztampa. O tym że pani senator zostanie porwana, wiedziałem od momentu wypowiedzenia słowa "Chcemy mieć ją żywą". Generalnie im więcej było w tym filmie mówienia, tym gorzej mi się "Czas wyboru" oglądało.
Jeśli to było zamknięcie trylogii to kompletnie nie trafione i żałuje zmarnowanego potencjału bo mogło (a przy takich możliwościach to i powinno) być dużo lepiej.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones