Film

Noce w Rodanthe

Nights in Rodanthe
2008
1 godz. 37 min.
6,6 27 356
ocen
6,6 10 1 27356
11 460
chce zobaczyć
Adrienne zastępuje koleżankę w pensjonacie, do którego przyjeżdża doktor Paul. Więcej Mniej
Noce w Rodanthe zobacz gdzie obejrzeć online

reżyseria

scenariusz

gatunek

produkcja

premiera

Przekwitła miłość
"Noce w Rodanthe" zadowolą zdeklarowanych romantyków, którzy lubią rozklejać się na prostych, mało... ... czytaj więcej
Noce w Rodanthe
Zwiastun nr 2 4:00
Noce w Rodanthe
Zwiastun nr 1 2:29
Noce w Rodanthe
Teledysk Gavin Rossdale - "Love Remains the Same" 4:09
nr 2 2009-11-16T12:05:32 https://fwcdn.pl/webv/06/39/20639/thumbnail.20639.4.jpg https://fwcdn.pl/video/f/98/441998/nights_in_rodanthe_trailer__2.vp9.480p.webm

W filmie Nights w Rodanthe Diane Lane wciela się w rolę Adrienne Willis, która chcąc zerwać z pełnym chaosu życiem, znajduje schronienie w nadmorskim miasteczku Rodanthe na jednej z wysp u wybrzeża Karoliny Północnej, gdzie ma zająć się przez weekend gospodą znajomej. Ma nadzieję, że znajdzie tu spokój, którego tak bardzo jej potrzeba, byW filmie Nights w Rodanthe Diane Lane wciela się w rolę Adrienne Willis, która chcąc zerwać z pełnym chaosu życiem, znajduje schronienie w nadmorskim miasteczku Rodanthe na jednej z wysp u wybrzeża Karoliny Północnej, gdzie ma zająć się przez weekend gospodą znajomej. Ma nadzieję, że znajdzie tu spokój, którego tak bardzo jej potrzeba, by przemyśleć konflikty rozgrywające się w jej otoczeniu – z niewiernym mężem, który prosi ją o powrót do domu, i z córką, która podważa każdą jej decyzję. Niedługo po przybyciu Adrienne do Rodanthe, gdy w wiadomościach pojawiają się prognozy potężnego sztormu, w gospodzie pojawia się gość – dr Paul Flanner (Gere). Flanner – jedyny gość w gospodzie – wybrał się tu nie po to, by spędzić weekend, lecz by zmierzyć się z własnym kryzysem tożsamości. W miarę zbliżania się sztormu oboje szukają w sobie ukojenia i w jeden magiczny weekend nawiązują romans, który pozostanie na zawsze w ich pamięci.

boxoffice
$84 375 061 na świecie
$41 850 659 w USA
$42 524 402 poza USA
na podstawie
Nicholas Sparks (powieść)
dystrybucja
Warner Bros.
studio
Warner Bros. (przedstawia) / DiNovi Pictures / Village Roadshow Pictures (współudział)
tytuł oryg.
Nights in Rodanthe
inne tytuły
Dzikie konie, o których mówią i które widzą bohaterowie filmu nie istnieją w miejscu gdzie film był kręcony. Są w zasadzie około 100 mil na północ obok Corolli. Musiałyby  przepłynąć szeroką zatokę, by dostać się do Rodanthe.
Koniec sezonu na Outer Banks występuje podczas zimy. Sezon huraganu kończy się 30 listopada, więc huragan podczas filmu jest niemożliwy.


Wkrótce po przybyciu Paula (Richard Gere) Adrienne (Diane Lane) przygotowując obiad w kuchni zdejmuje z lodówki zdjęcie jej rodziny, w tym męża, z którym się rozstała, i przenosi je do gabinetu. Na kolejnym ujęciu nie ma już tam tego zdjęcia.
Od najlepszych
  • Od najnowszych
  • Od najlepszych