PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=258641}
7,2 5 921
ocen
7,2 10 1 5921
7,0 4
oceny krytyków
Nocna zmiana
powrót do forum filmu Nocna zmiana

Nie wiecie przypadkiem czy ten film mozna kupic, a jesli tak to gdzie .Odpiszcie

elektriqs

Tutaj można kupić:
http://www.nocnazmiana.pl/index.htm [www.nocnazmiana.pl/inde...]

elektriqs

można legalnie ściągnąć z interentu z serwera PiS-u, wejdź na wikipedia.pl,później odnajdź stronę poświęconą temu filmowi i tamże będzie link do filmu

elektriqs

Hej elektriqs! No i co, udało ci się w końcu dotrzeć do tego filmu, czy nadal go szukasz?
Jeśli szukasz, to podpowiem ci, że możesz spróbować może skontaktować się z Wydawcą "Naszego Dziennika", bo oni zdaje się kiedyś płytkę z tym filmem zamieścili w jednym ze swych wydań. Albo poszukaj też w innych Wydawnictwach, bo przypuszczam, że niejedno dodało ten film.

komentarz

Elektriqs, jeśli dotychczas nie udało Ci się dotrzeć do tego filmu, to informuję, że będzie on emitowany dzisiaj o godz. 17:00 na antenie Tv TRWAM /dostęp możliwy także poprzez Internet/.

komentarz

Żałosne :/

ocenił(a) film na 9
Lady_Snape

Lady Snape to Pani jest żałosna - ocenia Pani innych nie dając nawet uzasadnienia. Żenujące, Szanowna Pani.

LMNO

Wydaje mi się, że nie potrzeba komentarza, jeśli ktoś przy każdej okazji reklamuje jakieś radio/telewizję, a wręcz nawet napastuje użytkowników tego forum nagabywaniami w stylu "zobaczcie to, to jest tylko w tej i tej telewizji", etc. Nie po to są takie miejsca, ja rozumiem, że można komuś chcieć pomóc coś zobaczyć, ale żeby tak się nachalnie reklamować - to już przesada jest. Może jakoś by to uszło, gdyby nie fakt, że reklamuje się emisję filmu politycznego w telewizji, która z założenia powinna być apolityczna i dla wszystkich. To jest dopiero żenada.

ocenił(a) film na 9
Lady_Snape

Telewizja publiczna apolityczna nigdy nie była. Logiczne jest przecież że obecne władze zawsze chcą mieć pod kontrolą telewizję i logiczne jesttakże to, że jeśli telewizja puszcza jakiś film to go reklamuje. Tak kilka poprzednich rządów temu pokazywano dokument w którym p.Pineiro łgał w sprawie dofinansowywania Porozumienie Centrum albo jak w Wiadomościach nie eksponowano wybryków byłego prezydenta p. Kwaśniewskiego w Charkowie. Tylko, że w takim razie powinno się w obecnej sytuacji wg Pani słów, zakazać prezentowania jakichkolwiek poglądów politycznych (bo ta telewizja ma być apolityczna). Miło zobaczyć coś innego po tym jak TVN i Polsat (na czele z "gwiazdami" polskiego dziennikarstwa p.Lisem, p.Olejnik czy p.Pochanke których nazwać raczej wypada oficerami frontu ideologicznego) usiłują człowiekowi wyprać mózg, nawet się nie siląc na obiektywizm.Tak by the way telewizja w Polsce powinna być prywatna, a nie publiczna czy koncesjonowana.

LMNO

A kto tu mówił o telewizji publicznej, ja się pytam?

ocenił(a) film na 9
Lady_Snape

Pani właśnie: mówi o telewizji "która z założenia powinna być apolityczna i dla wszystkich". Bo przykro mi ale chyba od stacji katolickich takich jak Trwam nie oczekuje Pani żeby ludzie ją mieli zakaz wyrażania swych poglądów politycznych. I kto tu mówił o nagabywaniu i namawianiu do oglądania tej telewzji - po prostu odpowiedziano na pytanie jak zdobyć film.

LMNO

Mi również jest przykro, bo akurat ja tego oczekuję od mediów, których przesłanie nie powinno mieć nic wspólnego z żadną opcją polityczną. Ale może jestem w błędzie. Nie chciałabym się w tą dyskusję zagłębiać, zatem pozdrawiam i życzę dobrej nocy.

ocenił(a) film na 10
Lady_Snape

skoro jest to telewizja prywatna to znaczy, ze jej walsciciele maja prawo prezentowac swoje poglady polityczne. nie ma pani podstaw oczekaiwac od prywatnych mediow tego wlasnie. oczywiscie mowie o prywatnej telewizji załozonej z uczciwie zarobionych pieniedzy, a nie np. polsat załoznony przez agenta.
co innego telewizja publiczna, ktora jt baaardzo nieobiektywna. na szczescie ostatnio coraz czesciej mozna zobaczyc madrych ludzi w niej. pozdrawiam. olka

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones