PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=618929}

O czym wiedziała Maisie

What Maisie Knew
7,2 6 988
ocen
7,2 10 1 6988
6,5 8
ocen krytyków
O czym wiedziała Maisie
powrót do forum filmu O czym wiedziała Maisie

Wspaniała rola małej Onaty jako Maisie. Ta dziewczynka nie gra, ona po prostu jest. chciałabym ja jeszcze zobaczyć w jakimś filmie.
Świetna chemia między nią i Skarsgardem.
Byłam bardzo ciekawa jak Skarsgard poradzi sobie z taką rolą - zagrał znakomicie wycofanego, nieśmiałego i bardzo ciepłego człowieka. Jeśli ktoś twierdzi,że nie potrafi grać i ma tylko piękną powierzchowność to niech obejrzy ten film!

Tematyka niestety - bardzo na czasie:(
Zaniedbane emocjonalnie dziecko bogatych rodziców. Mądrzejsze od nich, wrażliwsze, bardziej wartościowe. Przenoszone jak przedmiot po rozwodzie pary - to tu, to tam, podrzucane jak jajko kukułki :((( Nie wiem czy film kończy się happy endem, trudno uwierzyć,że sytuacja z końcowej sceny będzie trwała wiecznie, z prawnego punktu widzenia to niemożliwe...

Film nie dla wszystkich, trudny i przejmujący...Piękne zdjęcia, zbliżenia.
Oceniam na 8,5.

ocenił(a) film na 8
irlandia28

Zgadzam się - ta dziewczynka była świetna! Ma coś przyciągającego w sobie, bez dwóch zdań. W ogóle cała obsada dobrana genialnie - i Lincoln, i Margo, i matka, i ojciec. Sam film bardzo poruszający i dający do myślenia. Takie filmy najbardziej lubię - samo życie.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones