PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=704946}

Obecność 2

The Conjuring 2
7,1 128 601
ocen
7,1 10 1 128601
6,1 13
ocen krytyków
Obecność 2
powrót do forum filmu Obecność 2

Przez cały seans gęsia skórka na całym ciele... kobiety wtulone w swoich towarzyszy... No film robi mega wrażenie, jestem w stanie powiedziec, że dwójka jest lepsza od jedynki ;)

ocenił(a) film na 8
chasienka

Tekstu o gustach się nie dyskutuje głównie używają osoby o
małej wiedzy w danej dziedzinie. O gustach jak najbardziej się dyskutuje.
Wraz z wiedzą i doświadczeniem gusta przeważnie zmieniają się na lepsze. Przypadek ? Nie sądzę :)

Sugetzu

"...mogę Cię spytać...", a nie ...Ci się spytać... Od "bo" nie zaczyna się zdania.
Zanim zaczniesz oceniać innych naucz się pisać poprawnie.
"O gustach się nie duskutuje" - wiesz co znaczy owo stwierdzenie?

gorcek74

Poczułeś się lepiej poprawiając moje błędy? Chcesz ciastko w nagrodę? A może wafelka?

Sugetzu

Szybka, ale jakaż mdła riposta. Chyba siedzisz tutaj na okrągło, hehe.

gorcek74

A co mam odpisać komuś kto poprawia błędy? Jeśli masz na to czas w niedzielny poranek to śmiało, nie przeszkadzaj sobie. Kiedyś może znajdziesz trochę życia i wyjdziesz z domu.

Sugetzu

Żałosny typ z Ciebie Sugetzu. Oburzasz się, że ktoś Cię poprawia, a jednocześnie sam krytykujesz innych i wytykasz, czym powinni się zachwycać, a czym nie.

Sugetzu

...a "i" po przecinku to jest na pewno arcydzieło ;-)

Sugetzu

Oj zgadzam się, Egzorcysta to naprawdę mega kino. Oglądałem na nocnym maratonie. Oczywiście jakaś banda głośnych dresów po pierwszych 20 minutach wyszła twierdząc, że "chu jowy film". Ale tylko na dobre wszystkim to wyszło ;)

ocenił(a) film na 8
Micman1995

Takie filmy jak Egzorcysta dobrze się oglądało mi w latach 80' i
dobrze się ogląda teraz po tylu latach.
Cóż najlepsze kino grozy jest z lat 60', 70; i 80'.
W latach 90' i XXI wieku ten gatunek podupadł dość wyraźnie.

ocenił(a) film na 3
Sugetzu

Zgadzam sie w 100%

ocenił(a) film na 3
Thirteen13

Do kiczu film

Sugetzu

zgadzam sie z Sugetzu

ocenił(a) film na 3
Sugetzu

Zgadzam sie

ocenił(a) film na 3
Sugetzu

Przepraszam bardzo, a czym jedynka zawiesiła poprzeczkę tak wysoko? Co ona wprowadziła nowego do kanonu? Widzę, że sami znawcy horrorów tu się wypowiadają.

ocenił(a) film na 3
Sugetzu

Wreszcie ktoś tu podziela moje zdanie. Schemat, schemat, schemat. Ten film to po prostu rzemieślnicza robota.

Bialo_czerwona

Dokładnie.

Sugetzu

ok. zaproponuj coś w twoim mniemaniu jako arcydzieło, fenomen

ocenił(a) film na 5
Yennefer_de_Vengerberg

Nowy sposób straszenia? Jumpscare na jumpscarze

ocenił(a) film na 6
Yennefer_de_Vengerberg

Podpowiem: Nie chcesz być najeżdzana? Mów o swojej opinii, a nie o arcydziele gatunku. Gatunku o którym nic nie wiesz;)

ocenił(a) film na 10
Dealric

Mam gdzieś, czy ktoś mnie "najeżdża" czy nie- nie świadczy to o mnie, a o owym "hejterze", bo kulturalni ludzie dyskutują o filmach, a nie od razu naskakują na drugiego, bo ten ma inny gust.

Nie potrzebuję żadnych podpowiedzi od kolejnego wielkiego znawcy, który ocenia ludzi w ogóle ich nie znając.

Dziękuję, pozdrawiam.

baczekt22

genialny film w swoim gatunku, no właśnie czy lepszy od 1 hym nie doszukiwał bym się tutaj jakiś takich porównań, po prostu trzeba go ocenić jak całkiem inny film i całkiem inna historie i tyle, król Wan nie zawodzi BRAWO :)

ocenił(a) film na 10
baczekt22

O wiele lepszy niż jedynka. Trzyma w napięciu do samego końca. Niezła ra aktorska. Osobiście film bardzo pozytywnie mnie zaskoczył. Od początku wiedziałem że będzie dobry, ale po tym co zobaczyłem uważam że jest najlepszym horrorem do tej pory :) Chciałbym kolejne części i oczywiście czekam na nowy horror Tego reżysera "nie zapalają światła" czy jakoś tak

jamnik32

po takich komentarzach już wiem jak spędze niedzielny wieczór . Dzięki

jamnik32

"kiedy gasnął światła" ale Wan tam nie jest reżyserem tylko producentem, niemniej jednak pewnie będzie i tak hit skoro się Wan za to zabrał :)

floster79

W sumie ja też chętnie zerknę, czemu nie. Dzięki!

ocenił(a) film na 8
jamnik32

Ludzie powiem wam tak.. ogólnie bardzo lubię horrory, ale na prawdę ciężko mnie przestraszyć do tego stopnia, że "podskoczę" na fotelu. Podczas oglądania Obecność 2... nie będe wam spojlerował, ale nawet najtwardsza osoba będzie w stanie się przestraszyć!

Tylko mała uwaga:

idźcie na seans gdzieś tydzień/półtora po premierze żeby było mniej ludzi, bo ciągłe gadanie i szelest paczki czipsów potrafi wku*wić..

smak87

dwójka w porównaniu do jedynki jest mało straszna, więc co ty ku*wa opowiadasz za herezje? mało wiesz o horrorach

ocenił(a) film na 8
Sugetzu

napisałem o swoich osobistych przeżyciach podczas oglądania tego filmu, palancie

ocenił(a) film na 6
smak87

"nawet najtwardsza osoba będzie w stanie się przestraszyć"

Nie wiesz co piszesz, palancie?;>

smak87

Się zblazniles xD

ocenił(a) film na 3
smak87

Byłam i nie uważam ten film za straszny ani trochę...

ocenił(a) film na 8
Thirteen13

Nawet jeśli cię ten film nie wystraszył, ocena 3? Ocena 3 widnieje przy jednych z najgorszych produkcjach filmowych i oznacza film słaby, czyli m.in zła fabuła, zły scenariusz, brak klimatu, zła scenografia i wiele innych czynników, które odpowiadają za film słaby. Ten film pod wieloma względami nie jest słaby, ani trochę. Zastanów się jeszcze raz nad tym, czy film oprócz tego, że nie był dla ciebie straszny zasługuję na tak słabą ocenę ;)

ocenił(a) film na 3
ocenił(a) film na 6
KaytekOfficial

Zastanów się czy to, że zrobiłeś w porty oznacza, że jest warty 9;> Kolokwializując.

Thirteen13

Oczywiście masz prawo do takiej oceny, ale weź pod uwagę naprawdę dobrą grę aktorską i wprowadzenie w klimat lat 70 ;)

jamnik32

mało wiesz o horrorach

ocenił(a) film na 9
baczekt22

u mnie to raczej moj facet wtula sie we mnie przy takich filmach ;P

ocenił(a) film na 5
sarah496

Nie dziwię się, wyglądasz bardzo męsko

Waginny_Aborto

Nigdy jeszcze w ten sposób nie wypowiadałem się na Filmwebie, bo uważam ten portal za bądź co bądź profesjonalny, ale tym razem muszę: xDDDDDDDD

baczekt22

Spokojnie mozna stwierdzic, ze druga czesc jest lepsza od pierwszej:)

ocenił(a) film na 5
baczekt22

Kurdę balans, czytając opinie poszczególnych userów, napaliłem się na ten film :)

Brehen

Jeszcze coś dopiszę-czy wy też mieliście po seansie dziwne uczucie, że ktoś lub coś was obserwuje? Jestem dorosłym facetem, widziałem w życiu już niejedno. Horrorów obejrzane co niemiara, wśród nich również takie, które porządnie straszyły. Jednak chyba pierwszy raz w dorosłym(podkreślam) życiu tak się bałem po horrorze. Pierwsza noc-miałem problemy z zaśnięciem...i sceny z filmu cały czas przed oczyma. Do tej pory przechodzą mnie dreszcze;-) Tym większy mój podziw i szacunek dla Jamesa Wana! Odwalił kawał fantastycznej roboty!!! BRAWO!

ocenił(a) film na 10
mariooks1945

tez to mialam :)

gypsyjeu

Kolejna znawczyni? Usuńcie proszę konta z Filmwebu.

ocenił(a) film na 10
Sugetzu

o co ci chodzi człowieku XD

gypsyjeu

zmień tą 10-tkę to dam Ci spokój

Sugetzu

a co cie obchodzi jak ktos glosuje ? kazdy ma inny gust i inne odczucia po filmie i tyle

ocenił(a) film na 10
Sugetzu

pie*dol sie heh

gypsyjeu

Dobrze stary, nie zmieniaj tylko dlatego, że ktoś Ci każe :D

mariooks1945

To smutne. Mama zmieniła ci prześcieradło, bo podejrzewam, że skoro miałeś dreszcze, przed oczyma sceny z filmu i nie mogłeś zasnąć to pewnie też zlałeś się w łóżku ze strachu. Jeśli bałeś się na "Obecności 2" to po mleko pewnie też nie wychodzisz tylko siedzisz z podkulonym ogonem pod łóżkiem? A tak na serio, ile zapłacili ci za ten idiotyczny komentarz?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones